Ucom-ի Unity փաթեթները՝ Հայաստանում լավագույն ֆիքսված կապով
Այսօր թվային ծառայությունները դարձել են տան առօրյայի անբաժանելի մասը՝ ստեղծելով հարմարավետ և նոր հնարավորություններով միջավայր։ Այս համատեքստում Ucom-ը ներկայացնում է Unity  փաթեթները, որոնք միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսությունն ու շարժական կապը` մեկ միասնական առաջարկում։
Unity փաթեթների հիմքում պարզությունն է․  մեկ հաշիվ, ծառայությունների միասնական կառավարում, արդյունքում՝ մինչև 50 տոկոս խնայողություն։ Այս ամբողջական մոտեցումը հիմնված է նաև Ucom-ի ֆիքսված ցանցի որակի վրա, որը Ookla-ի Speedtest Awards մրցանակաբաշխության շրջանակում ճանաչվել է Հայաստանում լավագույնը՝ 2025 թվականի երկրորդ կիսամյակի արդյունքներով՝ ապահովելով բարձր արագություն և հուսալի կապ։
«Այսօր բաժանորդները գնահատում են ոչ միայն նորագույն տեխնոլոգիաները, այլև դրանց օգտագործման պարզությունն ու մատչելիությունը։ Unity փաթեթներով մենք նվազեցնում ենք ծառայությունների կառավարման բարդությունը և առաջարկում մեկ ամբողջական լուծում՝ հիմնված Ucom-ի՝ Հայաստանում Ookla-ի տվյալներով լավագույնը ճանաչված ֆիքսված ցանցի հնարավորությունների վրա», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Բաժանորդները կարող են ընտրել տարբեր արագությունների ինտերնետ, հեռուստատեսային փաթեթներ և շարժական կապ՝ մեկ միասնական առաջարկի շրջանակում։ Երևանում գործում են Unity 8000, 10900, 12500, 16000 և 20000 փաթեթները, իսկ մարզերում՝ Unity 5000 և  զեղչված 9000 փաթեթները՝ միավորելով տան ինտերնետը, Uplay հարթակի բազմաժանր բովանդակությունը, շարժական անսահմանափակ ինտերնետը և, որոշ պայմանների դեպքում, նաև Super SIM քարտերը։
Ucom-ը ներկայումս գարնանային հատուկ առաջարկ ունի Unity փաթեթների համար․ մարտի 8-ից մինչև ապրիլի 30-ը ներառյալ, տարեկան պարտավորությամբ Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին միանալիս բաժանորդները կարող են 2 ամիս առաջարկից օգտվել 50% զեղչով (բացառություն է կազմում Unity 5000 մարզային սակագնային պլանը)։
Unity փաթեթների միջոցով բաժանորդները կարող են ունենալ կայուն կապ, բազմազան բովանդակություն և հաղորդակցության հարմարավետություն մեկ հարթակում՝ միանալով Հայաստանում №1 օպերատորին*։
Առավել մանրամասն՝  https://www.ucom.am/unity
*Ucom-ը N1 օպերատորն է Հայաստանում՝ ամենաարագ շարժական ինտերնետով և լավագույն ֆիքսված ցանցով (Ookla® Speedtest Intelligence® - ի 2025 թվականի 2-րդ կիսամյակի տվյալների հիման վրա), որն առաջարկում է ինտերնետ, IPTV և OTT հեռուստատեսություն, ֆիքսված և շարժական կապի ծառայություններ, ինչպես նաև կոնվերգենտ փաթեթներ։

Ucom’s Unity Packages with the Best Fixed Network in Armenia
Today, digital services have become an essential part of daily home life, creating a more comfortable environment and new opportunities. In this context, Ucom presents its Unity packages, which combine home internet, television, and mobile services into one convenient offer.
At the heart of Unity packages is simplicity: a single bill, unified service management, and savings of up to 50%. This all-in-one approach is powered by Ucom’s fixed network, which was recognized as the best in Armenia by the Ookla Speedtest Awards for the second half of 2025, delivering high speeds and a reliable connection.
“Today, subscribers value not only the latest technologies, but also the simplicity and affordability of using them. With Unity packages, we significantly reduce the complexity of managing services and offer a complete, all-in-one solution based on Ucom’s fixed network, recognized as the best in Armenia according to Ookla data,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
Subscribers can choose the internet, TV package, and mobile plan that best suit their needs — all within a single unified offer. In Yerevan, the available packages are Unity 8000, 10900, 12500, 16000, and 20000. In the regionsUnity 5000 and discounted 9000. These packages include home internet, a rich variety of a wide range of content on the Uplay platform, unlimited mobile internet, and, in some cases, Super SIM cards as well.
Ucom is currently running a spring promotion for Unity packages: from March 8 to April 30, inclusive, customers who subscribe to any Unity tariff plan with a 12-month commitment can enjoy 2 months at 50% discount (except for the regional Unity 5000 plan).
With Unity packages, subscribers get stable connectivity, diverse content, and convenient communication — all on one platform, joining Armenia’s No. 1 operator*.
For more details: https://www.ucom.am/unity
*Ucom is the No. 1 operator in Armenia with the fastest mobile internet and the best fixed network (based on Ookla® Speedtest Intelligence® data for the second half of 2025). The company offers internet, IPTV and OTT television, fixed and mobile services, as well as convergent packages.