Վերաբացվեց Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը Տիգրան Մեծի պողոտայում
Ամանորյա տոներին ընդառաջ՝ Ucom-ը ևս մեկ նորացված տարածք է բացել իր բաժանորդների համար։ Վաճառքի և սպասարկման ցանցի արդիականացման շարունակական ծրագրի շրջանակում վերաբացվել է ընկերության վերանորոգված և ժամանակակից լուծումներով հագեցած կենտրոնը՝ Տիգրան Մեծի պողոտա 29ա/93 հասցեում։
Ամանորյա տոների ընթացքում կենտրոնում գործելու են նաև հատուկ առաջարկներ, որոնց շնորհիվ բաժանորդները հնարավորություն կունենան Նոր տարին դիմավորելու նոր սարքերով և կապի առավել շահավետ լուծումներով։
Այսպիսով՝ Տիգրան Մեծի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնի վերաբացման կապակցությամբ, մինչև 2026թ․ հունվարի 15-ը ներառյալ, կենտրոնում Unity-ի ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվողները կստանան ծառայությունից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Այս կենտրոնում ևս, ինչպես Ucom-ի բոլոր վաճառքի կենտրոններում և առցանց խանութում՝ մինչև 2026թ. հունվարի 15-ը Samsung, HONOR, Xiaomi և Motorola բրենդերի տարբեր արժեքների 5G սմարթֆոններ ձեռք բերելու դեպքում հաճախորդները կստանան բրենդային աքսեսուար, գեղեցիկ հեռախոսահամար Level Up+ 3000 սակագնային պլանով՝ 2 ամիս անվճար։ Մինչև 2026թ. հունվարի 11-ը հնարավորություն կլինի նաև ձեռք բերելու iPhone՝ 0 տոկոս – 0 տոկոս – 0 տոկոս ապառիկով 12 ամիս շարունակ՝ բաժանորդագրվելով Level Up+ 3000 հետվճարային սակագնային պլանին։
«Ucom-ում մենք շատ ենք կարևորում այն միջավայրը, որտեղ ամեն օր շփվում ենք մեր բաժանորդների հետ։ Վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների արդիականացումը մեր հաճախորդակենտրոն երկարաժամկետ ռազմավարության մի մասն է՝ յուրաքանչյուր շփման կետում ապահովելու արագ, հարմարավետ և որակյալ սպասարկման փորձառություն։ Տարվա ավարտին շնորհավորում ենք մեր բաժանորդներին գալիք Ամանորի կապակցությամբ՝ մաղթելով խաղաղ, հաջողություններով լի և կայուն կապով Նոր տարի», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի տարբեր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ը ներկայումս  ունի վաճառքի և սպասարկման 75 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 23-ը՝ Երևանում։

Обновленный центр продаж и обслуживания Ucom открылся на проспекте Тиграна Меца
В преддверии новогодних праздников компания Ucom открыла ещё одно обновлённое пространство для обслуживания абонентов. В рамках программы по поэтапной модернизации сети продаж и обслуживания был вновь открыт обновлённый и оснащённый современными решениями центр компании по адресу проспект Тиграна Меца, 29А/93.
В период новогодних праздников в центре будут действовать специальные предложения, благодаря которым абоненты смогут встретить Новый год с новыми устройствами и наиболее выгодными решениями в сфере связи.
Так, до 15 января 2026 г. включительно все абоненты, оформившие подписку на любой тарифный план Unity сроком на 12 месяцев в центре обслуживания на Тиграна Меца, получат 1 месяца бесплатного обслуживания.
В данном центре, как во всех центрах продаж Ucom, а также в онлайн-магазине, до 15 января 2026 года при покупке 5G-смартфонов брендов Samsung, HONOR, Xiaomi и Motorola, в различных ценовых категориях, клиенты получат брендированный аксессуар и красивый телефонный номер с тарифным планом Level Up+ 3000 —  два месяца бесплатно.
До 11 января 2026 года также будет доступна возможность приобретения iPhone в рассрочку 0%–0%–0% сроком на 12 месяцев при подключении к постоплатному тарифному плану Level Up+ 3000.
«В Ucom мы придаём большое значение среде, в которой ежедневно взаимодействуем с нашими абонентами. Модернизация центров продаж и обслуживания является частью нашей долгосрочной клиентоориентированной стратегии, направленной на обеспечение быстрого, удобного и качественного сервиса на каждой точке взаимодействия. В завершение года поздравляем наших абонентов с наступающим Новым годом, желая мира, успехов и стабильной связи в новом году», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в целях обеспечения доступности услуг в различных регионах страны компания Ucom в настоящее время имеет 75 центрами продаж и обслуживания, из которых 52 действуют в регионах, а 23 — в Ереване.