Ucom-ը ներկայացնում է նոր uMix 5000 մարզային փաթեթը․ 3 ծառայություն՝ ընդամենը 5000 դրամ ամսավճարով
Ucom-ը ներկայացնում է նոր՝ uMix 5000 մարզային փաթեթը, որը նախատեսված է Հայաստանի մարզերի բնակիչների համար։ Առաջարկը հնարավորություն է տալիս մեկ շահավետ ամսավճարով օգտվել տան համար անհրաժեշտ երեք հիմնական ծառայություններից՝ բարձրորակ ինտերնետից,  բազմաժանր հեռուստատեսությունից և ֆիքսված հեռախոսակապից՝ առանց տարեկան պարտավորության։
uMix 5000 մարզային փաթեթը ներառում է 100 Մբ/վ արագությամբ տան ինտերնետ, 200+ հեռուստաալիք և 180 րոպե ֆիքսված հեռախոսակապ։ Փաթեթի ամսավճարը կազմում է 5000 դրամ։
«Ucom-ում մենք կարևորում ենք, որ Հայաստանի մարզերի բնակիչները ունենան ժամանակակից և հուսալի կապի ծառայություններից օգտվելու հնարավորություն։ Մենք շարունակաբար աշխատում ենք ոչ միայն տեխնոլոգիական լուծումների զարգացման, այլև դրանք մարդկանց առօրյային ավելի հասանելի դարձնելու ուղղությամբ։ Մարզերում կապի ծառայությունների հասանելիության ընդլայնումը մեր երկարաժամկետ ռազմավարության կարևոր մասն է», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
uMix 5000 մարզային առաջարկը նոր միացումների համար հասանելի է հուլիսի 1-ից՝ Արտաշատ, Աշտարակ, Բյուրեղավան, Գորիս, Գավառ, Եղվարդ, Իջևան, Նոր Հաճն, Սևան և Վանաձոր քաղաքներում։ Ծառայությանը հնարավոր է միանալ Ucom-ի ակտիվ վաճառքի թիմի կամ վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների միջոցով։

Ucom представляет новый региональный пакет uMix 5000: 3 услуги всего за 5000 драмов в месяц
Ucom представляет новый региональный пакет uMix 5000, разработанный для жителей регионов Армении. Предложение позволяет за одну выгодную ежемесячную плату пользоваться тремя основными услугами для дома: качественным интернетом, телевидением с широким выбором каналов и фиксированной телефонной связью — без годового обязательства.
Региональный пакет uMix 5000 включает домашний интернет со скоростью 100 Мбит/с, более 200 телеканалов и 180 минут фиксированной телефонной связи. Ежемесячная плата за пакет составляет 5000 драмов.
«Для Ucom важно, чтобы жители регионов Армении имели доступ к современным и надежным услугам связи. Мы последовательно работаем не только над развитием технологических решений, но и над тем, чтобы сделать их более доступными в повседневной жизни людей. Расширение доступности услуг связи в регионах является важной частью нашей долгосрочной стратегии», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Региональное предложение uMix 5000 будет доступно для новых подключений с 1 июля в городах Арташат, Аштарак, Бюрегаван, Горис, Гавар, Егвард, Иджеван, Нор Ачин, Севан и Ванадзор. Подключиться к услуге можно через команду активных продаж Ucom или в центрах продаж и обслуживания Ucom.