Ucom-ը ներկայացնում է նոր uMix 5000 մարզային փաթեթը․ 3 ծառայություն՝ ընդամենը 5000 դրամ ամսավճարով
Ucom-ը ներկայացնում է նոր՝ uMix 5000 մարզային փաթեթը, որը նախատեսված է Հայաստանի մարզերի բնակիչների համար։ Առաջարկը հնարավորություն է տալիս մեկ շահավետ ամսավճարով օգտվել տան համար անհրաժեշտ երեք հիմնական ծառայություններից՝ բարձրորակ ինտերնետից,  բազմաժանր հեռուստատեսությունից և ֆիքսված հեռախոսակապից՝ առանց տարեկան պարտավորության։
uMix 5000 մարզային փաթեթը ներառում է 100 Մբ/վ արագությամբ տան ինտերնետ, 200+ հեռուստաալիք և 180 րոպե ֆիքսված հեռախոսակապ։ Փաթեթի ամսավճարը կազմում է 5000 դրամ։
«Ucom-ում մենք կարևորում ենք, որ Հայաստանի մարզերի բնակիչները ունենան ժամանակակից և հուսալի կապի ծառայություններից օգտվելու հնարավորություն։ Մենք շարունակաբար աշխատում ենք ոչ միայն տեխնոլոգիական լուծումների զարգացման, այլև դրանք մարդկանց առօրյային ավելի հասանելի դարձնելու ուղղությամբ։ Մարզերում կապի ծառայությունների հասանելիության ընդլայնումը մեր երկարաժամկետ ռազմավարության կարևոր մասն է», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
uMix 5000 մարզային առաջարկը նոր միացումների համար հասանելի է հուլիսի 1-ից՝ Արտաշատ, Աշտարակ, Բյուրեղավան, Գորիս, Գավառ, Եղվարդ, Իջևան, Նոր Հաճն, Սևան և Վանաձոր քաղաքներում։ Ծառայությանը հնարավոր է միանալ Ucom-ի ակտիվ վաճառքի թիմի կամ վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների միջոցով։

Ucom Introduces the New uMix 5000 Regional Package: 3 Services for Just AMD 5,000 per Month
Ucom is introducing the new uMix 5000 regional package, designed for residents of Armenia’s regions. The offer allows customers to get three essential services for their home with one beneficial monthly fee: high-speed home internet, 200+ TV channels in Uplay platform and fixed-line service, without an annual commitment.
The uMix 5000 regional package includes 100 Mb/s home internet, 200+ TV channels and 180 minutes for fixed-line service.
“At Ucom, we believe it is important for residents of Armenia’s regions to have access to modern and reliable connectivity services. We continue working not only to develop technological solutions, but also to make them more accessible in people’s everyday lives. Expanding access to connectivity services in the regions is an important part of our long-term strategy,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
The uMix 5000 regional offer will be available for new connections starting from July 1 in Artashat, Ashtarak, Byureghavan, Goris, Gavar, Yeghvard, Ijevan, Nor Hachn, Sevan and Vanadzor. Customers can join through Ucom’s direct sales team or at Ucom sales and service centers.