Նոր Samsung Galaxy A27՝ Ucom-ի «Դեպի դպրոց 2026» հատուկ առաջարկի շրջանակում
Նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով հատուկ պայմաններով և լրացուցիչ առավելություններով ձեռք բերել նոր Samsung Galaxy A27 5G սմարթֆոնը։ Մինչև հոկտեմբերի 10-ը Ucom-ից Samsung Galaxy A27 ձեռք բերող բաժանորդները կստանան նաև Samsung Galaxy Buds Core բրենդային ականջակալ, ինչպես նաև Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ 2 ամիս անվճար։
Samsung Galaxy A27-ը համատեղում է ժամանակակից դիզայնը, 5G կապի հնարավորությունը և առօրյա օգտագործման համար պահանջված տեխնիկական բնութագրերը։ Սմարթֆոնն ունի 6.7 դյույմանոց Super AMOLED էկրան, 50 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5000 մԱժ մարտկոց և AI գործառույթներ։ Այն հասանելի է 6ԳԲ / 128ԳԲ և 8ԳԲ / 256ԳԲ հիշողության տարբերակներով՝ բաց վարդագույն, սև և կապույտ գույներով։
«Նոր ուսումնական տարին նոր նպատակների ու հնարավորությունների շրջան է, և մեզ համար կարևոր է այդ փուլում մեր բաժանորդների կողքին լինել՝ ժամանակակից տեխնոլոգիաները դարձնելով առավել հասանելի։ Ucom-ում մենք շարունակաբար ձևավորում ենք առաջարկներ, որոնք համադրում են նորարարական լուծումները, հարմար պայմաններն ու իրական արժեքը՝ օգնելով մարդկանց ավելի արդյունավետ օգտվել թվային հնարավորություններից ուսման, աշխատանքի, հաղորդակցության և առօրյա կյանքի տարբեր իրավիճակներում», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նոր սմարթֆոնը նախատեսված է հատկապես նրանց համար, ովքեր մեկ սարքում փնտրում են ուսման, շփման, ժամանցի և ամենօրյա գործերի համար անհրաժեշտ հնարավորությունների լավ համադրություն։ Մեծ ու որակյալ էկրանը հարմար է տեսանյութեր և ուսումնական նյութեր դիտելու համար, 50 ՄՊ տեսախցիկը՝ լուսանկարներ ու տեսանյութեր ստեղծելու, իսկ տարողունակ մարտկոցը՝ սմարթֆոնն օրվա ընթացքում ակտիվ օգտագործելու համար։ 5G և AI հնարավորությունները լրացնում են ժամանակակից օգտատիրոջ համար անհրաժեշտ ֆունկցիոնալությունը։
Առաջարկի շրջանակում Samsung Galaxy A27-ի 6 ԳԲ / 128 ԳԲ և 8 ԳԲ / 256 ԳԲ տարբերակները հասանելի են համապատասխանաբար 122 900 և 141 900 դրամով, ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ՝ սկսած 2560 դրամից, 0%-0%-0% պայմանով առաջին 8 ամիսների համար։
Samsung Galaxy Buds Core բրենդային ականջակալը լրացնում է առաջարկը՝ սմարթֆոնն առավել հարմար դարձնելով երաժշտություն լսելու, տեսանյութեր դիտելու, առցանց դասերին միանալու կամ զանգեր կատարելու համար։ Իսկ Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամարը հնարավորություն է տալիս նոր սմարթֆոնն անմիջապես օգտագործել Ucom-ի կապի ծառայություններով՝ առաջին 2 ամիսն անվճար։
«Վերադարձ դպրոց 2026»  առաջարկը գործում է 2026 թվականի օգոստոսի 10-ից մինչև հոկտեմբերի 10-ը Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում և առցանց խանութում https://shop.ucom.am/am/։

Новый Samsung Galaxy A27 в рамках специального предложения Ucom «Снова в школу 2026»
В преддверии нового учебного года Ucom представляет специальное предложение «Снова в школу 2026», предоставляя возможность приобрести новый смартфон Samsung Galaxy A27 5G на специальных условиях и с дополнительными преимуществами. До 10 октября при покупке Samsung Galaxy A27 в Ucom клиенты также получат брендовые наушники Samsung Galaxy Buds Core, а также красивый номер с пакетом Level Up+ 3000 — бесплатно на 2 месяца.
Samsung Galaxy A27 сочетает современный дизайн, поддержку 5G и востребованные для повседневного использования технические характеристики. Смартфон оснащен 6,7-дюймовым дисплеем Super AMOLED, основной камерой 50 МП, аккумулятором емкостью 5000 мАч и функциями на базе AI. Модель доступна в конфигурациях памяти 6 ГБ / 128 ГБ и 8 ГБ / 256 ГБ, а также в светло-розовом, черном и синем цветах.
«Новый учебный год — это время новых целей и возможностей, и для нас важно быть рядом с нашими абонентами на этом этапе, делая современные технологии более доступными. В Ucom мы постоянно формируем предложения, которые объединяют инновационные решения, удобные условия и реальную ценность, помогая людям эффективнее использовать цифровые возможности в учебе, работе, общении и различных ситуациях повседневной жизни,» — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Новый смартфон особенно подойдет тем, кто ищет в одном устройстве оптимальное сочетание возможностей для учебы, общения, развлечений и повседневных задач. Большой и качественный экран удобен для просмотра видео и учебных материалов, камера 50 МП — для фото- и видеосъемки, а емкий аккумулятор позволяет активно пользоваться смартфоном в течение дня. Возможности 5G и AI дополняют функциональность, необходимую современному пользователю.
В рамках предложения версии Samsung Galaxy A27 6 ГБ/128 ГБ и 8 ГБ/256 ГБ доступны по цене 122 900 и 141 900 драмов соответственно. Смартфон можно приобрести как за наличный расчет, так и в рассрочку — с ежемесячным платежом от 2560 драмов на условиях 0%-0%-0% в течение первых 8 месяцев.
Брендовые наушники Samsung Galaxy Buds Core дополняют предложение и делают использование смартфона еще удобнее — для прослушивания музыки, просмотра видео, подключения к онлайн-занятиям или совершения звонков. А красивый номер с тарифным планом Level Up+ 3000 позволяет сразу начать пользоваться услугами связи Ucom на новом смартфоне, при этом первые 2 месяца предоставляются бесплатно.
Предложение «Снова в школу 2026» действует с 10 августа по 10 октября 2026 года в центрах продаж и обслуживания Ucom, а также в интернет-магазине компании: https://shop.ucom.am/am/