Ucom-ի Level Up+ փաթեթները՝ Հայաստանում ամենաարագ շարժական ինտերնետով
Վերջին տարիներին շարժական ինտերնետը դարձել է մարդկանց առօրյայի կարևոր բաղադրիչներից մեկը՝ աշխատանքի, կրթության և ժամանցի համար։ Տեսազանգերից և առցանց հանդիպումներից մինչև ֆիլմերի դիտում և սոցիալական հարթակներում ակտիվ շփում՝ օգտատերերն ավելի ու ավելի հաճախ են զգում բարձր արագության և կայուն կապի կարիք։
Ucom-ի Level Up+ փաթեթները նախատեսված են նրանց համար, ովքեր ակտիվորեն օգտագործում են շարժական ինտերնետը և ցանկանում են մշտապես մնալ կապի մեջ՝ հասանելիություն ունենալով ժամանակակից թվային ծառայություններին։
«Այսօր կապը դարձել է ժամանակակից թվային կյանքի հիմքը։ Ucom-ում մեր նպատակն է ապահովել, որ մեր բաժանորդները Հայաստանի ցանկացած կետում ունենան հասանելիություն առաջատար տեխնոլոգիաներին և ժամանակակից թվային հնարավորություններին։ Մենք շարունակաբար զարգացնում ենք մեր ցանցը և ծառայությունները,  որպեսզի մեր բաժանորդները կարողանան օգտվել նորագույն տեխնոլոգիական լուծումներից։ Դրա ապացույցն է Ookla®-ի կողմից  վերջերս ստացած գնահատականը, ըստ որի Ucom-ը ճանաչվեց N1 օպերատորը Հայաստանում՝ ամենաարագ շարժական ինտերնետով և լավագույն ֆիքսված կապով», — նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ի Level Up+ հետվճարային փաթեթները հասանելի են մի քանի տարբերակներով՝ հնարավորություն տալով բաժանորդներին ընտրել իրենց օգտագործման ծավալին համապատասխան առաջարկը` Level Up+ 3000, 4000, 5500, 8000։ Օրինակ՝ Level Up+ 5500 փաթեթը նախատեսված է այն բաժանորդների համար, որոնք ցանկանում են ունենալ անսահմանափակ ինտերնետ ու մեծ ծավալի ներառված րոպեներ, ազատ օգտվել ծառայություններից՝ միշտ մնալով կապի մեջ։
Level Up+ հետվճարային փաթեթների միջոցով բաժանորդները կարող են  մշտապես լինել կապի մեջ և ապրել առանց սահմանափակումների՝ միանալով Հայաստանում №1 օպերատորին*։
Առավել մանրամասն՝ ucom.am/postpaid հղումով։
*Ucom-ը N1 օպերատորն է Հայաստանում՝ ամենաարագ շարժական ինտերնետով և լավագույն ֆիքսված ցանցով (Ookla® Speedtest Intelligence® - ի 2025 թվականի 2-րդ կիսամյակի տվյալների հիման վրա), որն առաջարկում է ինտերնետ, IPTV և OTT հեռուստատեսություն, ֆիքսված և շարժական կապի ծառայություններ, ինչպես նաև կոնվերգենտ փաթեթներ։

Ucom’s Level Up+ Packages with the Fastest Mobile Internet in Armenia
In recent years, mobile internet has become an essential part of people’s daily lives — for work, education, and entertainment. From video calls and online meetings to watching movies and actively communicating through social media, users increasingly feel the need for high-speed and stable connectivity.
Ucom’s Level Up+ packages are designed for those who actively use mobile internet and want to stay connected at all times while having access to modern digital services.
“In today’s world, connectivity has become the foundation of modern digital life. At Ucom, our goal is to ensure that our subscribers have access to advanced technologies and modern digital opportunities anywhere in Armenia. We continuously develop our network and services so that our subscribers can benefit from the latest technological solutions. This is confirmed by the recent recognition from Ookla®, according to which Ucom was recognized as the №1 operator in Armenia with the fastest mobile internet and the best fixed network,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
Ucom’s Level Up+ postpaid packages are available in several options, allowing subscribers to choose the offer that best suits their usage needs: Level Up+ 3000, 4000, 5500, and 8000.
For example, the Level Up+ 5500 package is designed for subscribers who want unlimited internet and a large number of included minutes, allowing them to stay connected and use services without limits.
With Level Up+ postpaid packages, subscribers can always stay connected and enjoy a seamless digital experience by joining the №1 operator in Armenia.*
More details are available at: ucom.am/postpaid
*Ucom is the №1 operator in Armenia with the fastest mobile internet and the best fixed network (based on Ookla® Speedtest Intelligence® data for the second half of 2025), offering internet, IPTV and OTT television, fixed and mobile communication services, as well as convergent packages.