Ucom-ի Level Up+ փաթեթները՝ Հայաստանում ամենաարագ շարժական ինտերնետով
Վերջին տարիներին շարժական ինտերնետը դարձել է մարդկանց առօրյայի կարևոր բաղադրիչներից մեկը՝ աշխատանքի, կրթության և ժամանցի համար։ Տեսազանգերից և առցանց հանդիպումներից մինչև ֆիլմերի դիտում և սոցիալական հարթակներում ակտիվ շփում՝ օգտատերերն ավելի ու ավելի հաճախ են զգում բարձր արագության և կայուն կապի կարիք։
Ucom-ի Level Up+ փաթեթները նախատեսված են նրանց համար, ովքեր ակտիվորեն օգտագործում են շարժական ինտերնետը և ցանկանում են մշտապես մնալ կապի մեջ՝ հասանելիություն ունենալով ժամանակակից թվային ծառայություններին։
«Այսօր կապը դարձել է ժամանակակից թվային կյանքի հիմքը։ Ucom-ում մեր նպատակն է ապահովել, որ մեր բաժանորդները Հայաստանի ցանկացած կետում ունենան հասանելիություն առաջատար տեխնոլոգիաներին և ժամանակակից թվային հնարավորություններին։ Մենք շարունակաբար զարգացնում ենք մեր ցանցը և ծառայությունները,  որպեսզի մեր բաժանորդները կարողանան օգտվել նորագույն տեխնոլոգիական լուծումներից։ Դրա ապացույցն է Ookla®-ի կողմից  վերջերս ստացած գնահատականը, ըստ որի Ucom-ը ճանաչվեց N1 օպերատորը Հայաստանում՝ ամենաարագ շարժական ինտերնետով և լավագույն ֆիքսված կապով», — նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ի Level Up+ հետվճարային փաթեթները հասանելի են մի քանի տարբերակներով՝ հնարավորություն տալով բաժանորդներին ընտրել իրենց օգտագործման ծավալին համապատասխան առաջարկը` Level Up+ 3000, 4000, 5500, 8000։ Օրինակ՝ Level Up+ 5500 փաթեթը նախատեսված է այն բաժանորդների համար, որոնք ցանկանում են ունենալ անսահմանափակ ինտերնետ ու մեծ ծավալի ներառված րոպեներ, ազատ օգտվել ծառայություններից՝ միշտ մնալով կապի մեջ։
Level Up+ հետվճարային փաթեթների միջոցով բաժանորդները կարող են  մշտապես լինել կապի մեջ և ապրել առանց սահմանափակումների՝ միանալով Հայաստանում №1 օպերատորին*։
Առավել մանրամասն՝ ucom.am/postpaid հղումով։
*Ucom-ը N1 օպերատորն է Հայաստանում՝ ամենաարագ շարժական ինտերնետով և լավագույն ֆիքսված ցանցով (Ookla® Speedtest Intelligence® - ի 2025 թվականի 2-րդ կիսամյակի տվյալների հիման վրա), որն առաջարկում է ինտերնետ, IPTV և OTT հեռուստատեսություն, ֆիքսված և շարժական կապի ծառայություններ, ինչպես նաև կոնվերգենտ փաթեթներ։

Пакеты Level Up+ от Ucom — с самым быстрым мобильным интернетом в Армении
В последние годы мобильный интернет стал важной частью повседневной жизни людей — для работы, обучения и развлечений. От видеозвонков и онлайн-встреч до просмотра фильмов и активного общения в социальных сетях — пользователи всё чаще нуждаются в высокой скорости и стабильном соединении.
Пакеты Level Up+ от Ucom предназначены для тех, кто активно пользуется мобильным интернетом и хочет всегда оставаться на связи, имея доступ к современным цифровым сервисам.
«Сегодня связь стала основой современной цифровой жизни. В Ucom наша цель — обеспечить нашим абонентам доступ в любой точке Армении к передовым технологиям и современным цифровым возможностям. Мы постоянно развиваем нашу сеть и услуги, чтобы наши абоненты могли пользоваться новейшими технологическими решениями. Подтверждением этого является недавняя оценка компании Ookla®, согласно которой Ucom признан оператором №1 в Армении по самому быстрому мобильному интернету и лучшей фиксированной сети», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Постоплатные пакеты Level Up+ от Ucom доступны в нескольких вариантах, позволяя абонентам выбрать предложение, соответствующее их потребностям: Level Up+ 3000, 4000, 5500 и 8000.
Например, пакет Level Up+ 5500 предназначен для абонентов, которые хотят иметь безлимитный интернет и большой объём включённых минут, свободно пользоваться услугами и всегда оставаться на связи.
С постоплатными пакетами Level Up+ абоненты могут всегда оставаться на связи и пользоваться услугами без ограничений, присоединившись к оператору №1 в Армении*.