Արմֆլիքսի ամբողջական բովանդակությունը կրկին հասանելի է Uplay-ում
Արմֆլիքս (Armflix) տեսադարանի ամբողջական բովանդակությունը կրկին հասանելի է Uplay հարթակում՝ նորացված և առավել հարմարավետ ձևաչափով։ Uplay-ի բաժանորդները՝ իրենց փաթեթների շրջանակում, կարող են դիտել Արմֆլիքսի արտադրության ֆիլմերն ու սերիալները։
Ucom-ի և Արմֆլիքսի համագործակցության շրջանակում՝ կողմերը շարունակում են լինել բացառիկ գործընկերներ, և Արմֆլիքսի ամբողջական բովանդակությունը հասանելի է միայն Uplay և Armflix հարթակներում։ Uplay-ի բաժանորդներին հասանելի են նաև բոլոր պրեմիերաները․ նոր սերիալները երկու հարթակներում հրապարակվում են միաժամանակ։
«Ucom-ում մենք ձևավորել ենք այնպիսի միջավայր, որտեղ բաժանորդը մեկ վայրում կարող է գտնել իրեն հետաքրքրող որակյալ ու պահանջված բովանդակություն։ Արմֆլիքսի ամբողջական տեսադարանի հասանելիությունը կարևոր է նաև հայկական արտադրության ֆիլմերն ու սերիալները ավելի լայն լսարանի ներկայացնելու տեսանկյունից։ Մենք շարունակելու ենք զարգացնել Uplay-ը՝ ընդլայնելով թե՛ բովանդակության ընտրությունը, թե՛ դիտման հնարավորությունները», — նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Արմֆլիքսի բովանդակությունը ներառված է Uplay-ի համապատասխան փաթեթներում և այլևս հասանելի չէ առանձին բաժանորդագրությամբ կամ մեկանգամյա՝ PPV (Pay-Per-View) գնման տարբերակով։
Armenian VOD փաթեթը նախատեսված է Ucom-ի ֆիքսված կապի (IPTV) բաժանորդների համար։ Ամսական 2 300 դրամ արժողությամբ փաթեթը ներառում է միայն հայկական բովանդակություն՝ ՀայՖիլմի, Արմենիա TV-ի, Շարմի և Արմֆլիքսի հայտնի ֆիլմերը, սերիալներն ու սիթքոմները։
Uplay Premium փաթեթը նախատեսված է Uplay հավելվածի (OTT) բաժանորդների համար։ Ամսական 3 000 դրամ արժողությամբ փաթեթի շրջանակում հասանելի է Արմֆլիքսի ամբողջական տեսադարանը։ Uplay Premium-ի բաժանորդների համար, բացի հարթակում առկա ամբողջ հայկական բովանդակությունից, հասանելի են նաև արտասահմանյան բազմաթիվ ֆիլմեր ու սերիալներ, ինչպես նաև 100 հեռուստաալիք։
Uplay-ից օգտվելու համար պարտադիր չէ լինել Ucom-ի բաժանորդ: Բավական է ներբեռնել հավելվածը, գրանցվել ցանկացած հեռախոսահամարով, կցել բանկային քարտ և ընտրել համապատասխան փաթեթ։

Полный каталог Armflix вновь доступен на Uplay
Полный каталог онлайн-кинотеатра Armflix вновь доступен на платформе Uplay — в обновленном и более удобном формате. В рамках своих пакетов подписчики Uplay могут смотреть фильмы и сериалы производства Armflix.
Ucom и Armflix продолжают эксклюзивное партнерство: полный каталог Armflix доступен только на платформах Uplay и Armflix. Подписчикам Uplay также доступны все премьеры — новые сериалы выходят одновременно на обеих платформах.
«В Ucom мы создали среду, где подписчики могут в одном месте найти качественный и востребованный контент, отвечающий их интересам. Доступ к полному каталогу Armflix важен и с точки зрения расширения аудитории армянских фильмов и сериалов. Мы продолжим развивать Uplay, расширяя как выбор контента, так и возможности для просмотра», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Контент Armflix включен в соответствующие пакеты Uplay и больше не доступен по отдельной подписке или для разовой покупки в формате PPV (Pay-Per-View).
Пакет Armenian VOD предназначен для абонентов фиксированной связи Ucom (IPTV). Пакет стоимостью 2 300 драмов в месяц включает исключительно армянский контент — популярные фильмы, сериалы и ситкомы от «Арменфильма», Armenia TV, Sharm и Armflix.
Пакет Uplay Premium предназначен для пользователей приложения Uplay (OTT). За 3 000 драмов в месяц подписчики получают доступ к полному каталогу Armflix. Помимо всего армянского контента, представленного на платформе, подписчикам Uplay Premium также доступны многочисленные зарубежные фильмы и сериалы, а также 100 телеканалов.
Чтобы пользоваться Uplay, необязательно быть абонентом Ucom. Достаточно скачать приложение, зарегистрироваться с любым номером телефона, привязать банковскую карту и выбрать подходящий пакет.