Ucom-ն աջակցում է Coca-Cola Fest 2026-ին
Ucom-ը՝ արդեն երկրորդ տարին անընդմեջ, հանդես է գալիս որպես «Coca-Cola Fest 2026»-ի տեխնոլոգիական գործընկեր։ Միջոցառումն անցկացվելու է սեպտեմբերի 5-ին, 13։00-ից 23։00-ը՝ Yerevan Park-ում (Մոնթե Մելքոնյան 31)։
Փառատոնի տարածքում որակյալ կապ ապավովելուց բացի, Ucom-ը կներկայանա նաև հատուկ տաղավարով,  որտեղ այցելուները հնարավորություն կունենան հանգստանալու, լուսանկարվելու ԱԲ տեխնոլոգիայով ֆոտոխցիկում, լիցքավորելու հեռախոսները,  խաղալու սեղանի թենիս  և ստանալու տարբեր անակնկալներ։ Տաղավարը կդառնա փառատոնի վառ կետերից մեկը՝ ապահովելով յուրօրինակ թվային փորձառություն բոլոր այցելուների համար։
«Ucom-ի համար կարևոր է երիտասարդներին առաջարկել ոչ միայն արագ և որակյալ կապ ու ժամանակակից թվային լուծումներ, այլև նոր փորձառություններ և շփման հնարավորություններ։ Ուրախ ենք լինել փառատոնի տեխնոլոգիական գործընկերը և մեր հնարավորություններով նպաստել մասնակիցների յուրահատուկ փորձառությանը», - նշել  է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ի տաղավարում կազմակերպվող մրցույթների հաղթողները՝  այլ մրցանակների թվում, կստանան նաև Level Up+ 2500 փաթեթից 1 ամիս անվճար օգտվելու վաուչեր։
Ucom-ը շարունակելու է աջակցել երիտասարդական նախաձեռնություններին՝ նպաստելով տեխնոլոգիաների և ժամանակակից ժամանցային ձևաչափերի համադրմանը։

Ucom стал технологическим партнером Coca-Cola Fest 2026
Ucom второй год подряд выступает технологическим партнером фестиваля «Coca-Cola Fest 2026». Мероприятие состоится 5 сентября с 13:00 до 23:00 в Yerevan Park по адресу: ул. Монте Мелконяна, 31.
Кроме обеспечения качественной связи на территории фестиваля, Ucom представит специальную зону, где посетители смогут отдохнуть, сделать фотографии с помощью AI-фотобудки, зарядить мобильные устройства, поиграть в настольный теннис и получить различные сюрпризы. Пространство Ucom станет одной из ярких площадок фестиваля, предлагая посетителям новые цифровые впечатления.
«Для Ucom важно предлагать молодежи не только быструю и качественную связь и современные цифровые решения, но и новые впечатления и возможности для общения. Мы рады вновь стать технологическим партнером фестиваля и благодаря нашим решениям сделать участие в нем еще более ярким и запоминающимся», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Победители конкурсов, проводимых в зоне Ucom, в числе других призов, смогут получить ваучер на один месяц бесплатного пользования пакетом Level Up+ 2500.
Ucom продолжит поддерживать молодежные инициативы, объединяя технологии с современными развлекательными форматами.