Back to School հատուկ առաջարկ
Սեպտեմբերին ընդառաջ հատկապես կարևոր է ունենալ հուսալի և արագ կապ՝ առցանց ծառայություններից օգտվելու, զանգերի և ամենօրյա շփման համար։ Ucom-ի Unity Back to School առաջարկը թույլ է տալիս բոլոր այս կարիքները համատեղել մեկ փաթեթում և ստանալ նոր Motorola Moto G35 սմարթֆոն։
24.08.2026-ից մինչև 24.09.2026-ը ներառյալ Unity սակագնային պլանին 12-ամսյա պարտավորությամբ միացող նոր բաժանորդները կստանան Motorola Moto G35 սմարթֆոն։
Առաջարկը հասանելի է՝
- Մարզերում՝ Unity 9000՝ 8000 դրամ զեղչված ամսավճարով, և ավելի բարձր ամսավճարով սակագնային պլաններին միանալու դեպքում,
- Երևանում՝ Unity 12500 և ավելի բարձր ամսավճարով սակագնային պլաններին միանալու դեպքում։
Առաջարկը գործում է միայն նոր բաժանորդային պայմանագրերի կնքման դեպքում՝ այն հասցեներում, որտեղ նախկինում Unity ծառայություններ չեն տրամադրվել կամ Unity ծառայությունները խզված են եղել առնվազն 2 ամիս։
Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է․ առաջարկը հասանելի է առաջին 300 բաժանորդներին։
Սմարթֆոնի տրամադրման համար բաժանորդի հետ կնքվում է լրացուցիչ համաձայնագիր։ 12-ամսյա պարտավորությունը վաղաժամկետ դադարեցնելու դեպքում կիրառվում է 43,000 դրամ տուգանք։
Միացեք Unity-ին, ստացեք նոր հնարավորություններ և կապի ամբողջական լուծում ընտանիքի համար, ինչպես նաև նոր սմարթֆոն՝ դասերն ու աշխատանքն ավելի հարմարավետ դարձնելու համար։

Back to School special offer
As the new school year approaches, having a fast and reliable connection is essential for online services, calls, and everyday communication. With Ucom's Unity Back to School offer, you can enjoy all these benefits in one package and receive a new Motorola Moto G35 smartphone.
From August 24 to September 24, 2026 (inclusive), new subscribers who sign up for any eligible Unity plan with a 12-month commitment will receive a Motorola Moto G35 smartphone.
The offer is available:
• In the regions – when subscribing to Unity 9000 Regional (with the discounted monthly fee of AMD 8,000) or any higher-tier plan.
• In Yerevan – when subscribing to Unity 12500 or any higher-tier plan.
The offer is valid only for new subscription agreements at addresses where Unity services have never been provided or have been disconnected for at least 2 months.
The number of Motorola Moto G35 smartphones is limited. The offer is available to the first 300 subscribers.
An additional agreement will be signed with the subscriber for the provision of the smartphone. In case of early termination of the 12-month commitment, a penalty of AMD 43,000 will apply.
Join Unity and enjoy an all-in-one connectivity solution for your family, new opportunities, and a new smartphone to make studying and working even more convenient.