Ucom-ն առաջարկում է միավորել շարժական ու ֆիքսված ծառայությունները Unity փաթեթներում և խնայել մինչև 45%
03/05/2023
«Յուքոմ» ընկերության ինչպես առկա, այնպես էլ նոր բաժանորդները, միավորելով իրենց ֆիքսված և շարժական ծառայությունները մեկ փաթեթում, կվճարեն մինչև 45% ավելի քիչ գումար, քան այդ ծառայություններին առանձին-առանձին բաժանորդագրվելու դեպքում։
Unity տարիֆի 55 000 բաժանորդներ արդեն խնայում են։ Մայիսի 3-ից «Յուքոմ» ընկերությունը բարելավում է Unity սակագնային փաթեթներով նախատեսված թե՛ ֆիքսված ինտերնետի արագությունը, թե՛ շարժական ինտերնետ-փաթեթների ներառումները։ Մասնավորապես, Unity 8000 տարիֆին միացած բաժանորդներն այսուհետ կվայելեն տան ինտերնետը մինչև 150 Մբիթ/վրկ արագությամբ, նախկին 100 Մբիթ/վրկ փոխարեն, իսկ շարժական ինտերնետի ծավալն ամեն ամիս կկազմի 20 ԳԲ` նախկին 15 ԳԲ փոխարեն։
«Լավ լուր ունենք նաև Unity 7000 և Unity 9000 մարզային սակագնային փաթեթներից օգտվող առկա և նոր բաժանորդների համար։ Այսուհետ դուք կունենաք 20 ԳԲ գերարագ շարժական ինտերնետ՝ 15 ԳԲ փոխարեն, իսկ Unity 9000 փաթեթի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 1000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, նախկին 500 րոպեի փոխարեն», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ 12 ամսով միանալու դեպքում Unity սակագնային պլաններով տրամադրվող տան ինտերնետի արագությունը կավելանա 50 Մբիթ/վրկ բոլոր բաժանորդների համար, Իսկ Unity 20 000 սակագնային փաթեթին միանալու դեպքում բաժանորդները կօգտվեն մինչև 500 Մբ/վրկ արագությամբ տան ինտերնետից, նախկին 400 Մբ/վրկ փոխարեն։
Հիշեցնենք, որ միանալով Unity սակագնային փաթեթներին՝ բաժանորդները ոչ միայն խնայում են ընտանեկան բյուջեն, այլև մտապահում են ընդամենը մեկ հիմնական Unity հեռախոսահամար, որը մուտքագրելով Ucom հավելվածում կամ վճարային որևէ հարթակում՝ կարող են արագ վճարել փաթեթում ներառված բոլոր ծառայությունների համար։

Ucom предлагает объединить мобильные и фиксированные услуги в пакеты Unity и сэкономить до 45%
Как текущие, так и новые абоненты компании Ucom, объединив свои услуги фиксированной и мобильной связи в одном пакете, смогут платить до 45% меньше денег, чем если бы они подключались к этим услугам по отдельности.
55 000 абонентов тарифов Unity уже экономят свои средства. С 3 мая компания Ucom повышает как скорость фиксированного интернета, так и объем пакетов мобильного интернета, предусмотренные в рамках тарифных планов Unity. В частности, абоненты, подключенные к тарифу Unity 8000, теперь смогут воспользоваться домашним интернетом со скоростью до 150 Мбит/сек вместо прежних 100 Мбит/сек, а ежемесячный объем мобильного интернета составит 20 ГБ вместо прежних 15 ГБ.
«У нас есть хорошие новости также для текущих и новых абонентов региональных тарифных пакетов Unity 7000 и Unity 9000. Отныне Вы будете получать 20 ГБ высокоскоростного мобильного интернета вместо 15 ГБ, а абоненты пакета Unity 9000 к тому же будут ежемесячно получать 1000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, вместо прежних 500 минут", - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Стоит отметить, что при подключении на 12 месяцев скорость домашнего интернета, предоставляемая в рамках тарифных планов Unity, увеличится на 50 Мбит/сек для всех абонентов, а при подписке на тарифный пакет Unity 20 000 абоненты будут пользоваться домашним интернетом со скоростью до 500 Мбит/сек вместо прежних 400 Мбит/сек.
Напомним, что подключаясь к тарифным пакетам Unity, абоненты не только экономят семейный бюджет, но и запоминают только один основной номер телефона Unity, введя который в приложении Ucom или любой платежной платформе, они смогут быстро оплатить все включенные в пакет услуги.