«Էքստրա 3 ԳԲ»․ մատչելի գերարագ ինտերնետ Ucom շարժական կապի բաժանորդների համար
Սույն թվականի հուլիսի 7-ից Ucom շարժական կապի ծառայության կանխավճարային և հետվճարային Unity և Level Up սակագնային պլանների բոլոր բաժանորդները մեգաբայթերի հիմնական ծավալն սպառելուց հետո կարող են շարունակել օգտվել գերարագ ինտերնետից՝ ակտիվացնելով «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթն ընդամենը 500 դրամով։
Առաջարկը հասանելի է շարժական կապի ծառայության Level Up 1700, Level 1700 մարզային, Level Up 2700 կանխավճարային սակագնային պլանների, ինչպես նաև «Յունիթի» փաթեթում ներառված Unity 1500 և Unity 3500 սակագնային պլանների բաժանորդներին։ «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթը կարող են ակտիվացնել նաև հետվճարային Level Up 3000 և Unity 8000, Unity 7000 մարզային և Unity 9000 մարզային սակագնային պլանների բաժանորդները։
«Մեգաբայթերն սպառելուց հետո այսուհետ կարող եք չսպասել, թե երբ է ավարտվելու ընթացիկ ամիսը կամ 30 օրը, որպեսզի կրկին ստանաք Ձեր սակագնային պլանով նախատեսված ներառումները։ «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթն ակտիվացնելով՝ Դուք կշարունակեք օգտվել կայուն և գերարագ ինտերնետից ամենուր», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթը 7 օրով ակտիվացնելու համար ընդամենն անհրաժեշտ է հավաքել *307#, իսկ ներառումներն ստուգելու համար՝ *133#։

«Экстра 3 ГБ»: доступный высокоскоростной интернет для абонентов мобильной связи Ucom
С 7 июля сего года все абоненты предоплатных и постоплатных тарифных планов Unity и Level Up услуги мобильной связи Ucom по исчерпании основного объема мегабайтов продолжат пользоваться высокоскоростным интернетом, активировав пакет «Экстра 3 ГБ» всего за 500 драмов.
Предложение доступно абонентам предоплатных тарифных планов услуги мобильной связи Level Up 1700, Level 1700 региональный и Level Up 2700, а также абонентам тарифных планов Unity 1500 и Unity 3500, включенных в пакет «Unity». Пакет «Экстра 3 ГБ» могут активировать также абоненты постоплатного тарифного плана Level Up 3000 и абоненты тарифных планов Unity 8000, Unity 7000 региональный и Unity 9000 региональный.
«Отныне по исчерпании мегабайтов вы можете не ждать, когда же завершится текущий месяц или период в 30 дней, чтобы снова получить вложения, предусмотренные в рамках вашего тарифного плана. Активируя пакет «Экстра 3 ГБ», вы продолжите пользоваться стабильным и высокоскоростным интернетом, где бы ни находились», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что для активации пакета «Экстра 3 ГБ» сроком на 7 дней необходимо всего лишь набрать *307#, а для проверки вложений - *133#.