Վերաբացվեց Կոմիտաս 30 հասցեում գտնվող Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնը
Փետրվարի 23-ից մինչև մարտի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում Կոմիտաս 30 հասցեում գտնվող Ucom վաճառքի և սպասարկման կենտրոնից ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում բաժանորդը կստանա անլար ականջակալ և Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ գեղեցիկ համարով՝ առաջին ամիսն անվճար ու 100 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու հնարավորությամբ։
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային և ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի անլար ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցեր, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ, սմարթֆոններ և այլ սարքավորումներ։ Բաժանորդները կարող են օգտվել նաև Upay-ի տրամադրած ծառայություններից՝ կատարելով կոմունալ, անշարժ գույքի և փոխադրամիջոցների գույքահարկի վճարումներ, բանկային փոխանցումներ, ավտոկայանատեղի, ինչպես նաև պետական ու համայնքային ծառայությունների վճարումներ:
«Ուրախ եմ ողջունել բոլորիդ Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնում, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են ցանկացած օր այցելել և օգտվել ընկերության ապրանքատեսակների ու ծառայությունների լայն տեսականուց։ Բացի այդ, հենց այս գրասենյակ այցելած մեր բաժանորդներին սպասվում է հաճելի անակնկալ, որը հրաշալի նվեր կարող է դառնալ ոչ միայն ձեր մտերիմների, այլև հենց ձեզ համար», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

Открылся обновленный центр продаж и обслуживания Ucom по адресу Комитаса 30
С 23 февраля по 15 марта при покупке любого смартфона в центре продаж и обслуживания Ucom по адресу Комитаса 30 каждый абонент получит красивый номер с предоплатным пакетом Level Up 1800, которым сможет пользоваться бесплатно в первый месяц, а также 100 ГБ интернета, которые будут действительны в течение 6 месяцев.
В обновленном центре продаж и обслуживания абоненты смогут пользоваться фиксированными, мобильными и интернет-услугами компании, получать консультации специалистов, а также приобретать беспроводные наушники, микрофоны, смарт-часы, Wi-Fi-устройства, планшеты, смартфоны и другие устройства. Абоненты смогут пользоваться услугами Upay – оплачивать коммунальные услуги, налоги на недвижимость и транспортные средства, совершать банковские переводы, платить за автостоянку, а также другие государственные и общинные услуги.
«Я счастлив приветствовать всех в обновленном центре продаж и обслуживания Ucom, куда наши абоненты смогут приходить каждый день и пользоваться широким ассортиментом товаров и услуг компании. Кроме того, каждого посетителя именно этого центра ждет приятный сюрприз, который станет приятным подарком как для них самих, так и для их близких», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в Армении действует 80 центров продаж и обслуживания компании Ucom, из которых 26 – в Ереване.