Ucom-ում կարճաժամկետ գնիջեցում է 9-րդ սերնդի iPad 10.2 մոդելի համար
Մինչև հուլիսի 2-ը «Յուքոմ» ընկերության վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում, ինչպես նաև Ucom-ի առցանց խանութում հնարավոր է ձեռք բերել 9-րդ սերնդի 64 ԳԲ ծավալով և Wi-Fi կապի հնարավորությամբ iPad 10.2 մոդելն ընդամենը 148 900 դրամով։
«Ամեն պահի և ամենուր ստեղծագործելու համար անհրաժեշտ է միտք ու iPad, որը միշտ ձեռքի տակ է։ Սա է պատճառը, որ առաջարկը երկարաձգել ենք մինչև հուլիսի 2-ը, որ հասցնեք գնել Ձեր iPad-ը Ucom-ից և խնայել 16 000 դրամ», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
iPad 10.2-ը ներկայացված է արծաթե և տիեզերական մոխրագույն գույներով։ Վառ գույներով 10․2-դյույմանոց Retina էկրանը կատարյալ է ֆիլմեր դիտելու, որևէ նախագծի վրա աշխատելու կամ հերթական գլուխգործոցը նկարելու համար: Տեսապատկերը կենտրոնում պահելու հնարավորությունը՝ Center Stage-ը թույլ է տալիս գրագետ պատկեր ստանալ տեսազանգերի ժամանակ, քանի որ կադրն ավտոմատ կերպով կարգավորվում է՝ մարդուն պատկերի կենտրոնում պահելու համար: iPad 10.2-ը թույլ է տալիս նաև ստեղծել զվարճալի տեսանյութեր՝ հանրահայտ սոցիալական կայքերում տեղադրելու համար: Ի լրումն Center Stage-ի, առջևի՝ 12 Մպ ուլտրալայն տեսախցիկն ապահովում է պատկերի տարբերվող որակ՝ սելֆիների և խմբային նկարների համար:
Հիշեցնենք, որ Ucom-ը Apple ընկերության պաշտոնական գործընկերն է Հայաստանում, որի սպասարկման կենտրոններում մշտապես ներկայացված են բրենդի նորագույն ապրանքատեսակները։

Ucom проводит краткосрочную распродажу iPad 10.2 9-ого поколения
До 2 июля в центрах обслуживания абонентов Ucom, а также в онлайн-магазине Ucom можно будет приобрести модель iPad 10.2 9-ого поколения с объемом памяти в 64 ГБ и возможностью подключения к Wi-Fi всего за 148 900 драмов.
«Для творчества в любое время и в любом месте нужна лишь мысль и iPad, который всегда под рукой. Именно поэтому мы продлили срок действия предложения до 2 июля, чтобы вы могли приобрести свой iPad из Ucom и при этом сэкономить 16 000 драмов», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
iPad 10.2 представлен в серебристом и космическом сером цветах. Ярко-красочный 10.2-дюймовый дисплей Retina идеально подходит для просмотра фильмов, работы над каким-либо проектом или создания следующего шедевра. Возможность удерживать видео в центре, Center Stage, позволяет получить грамотное изображение во время видеозвонков, так как кадр автоматически устанавливается так, чтобы человек оставался в центре изображения. iPad 10.2 также позволяет создавать забавные видеоролики для публикации в популярных социальных сетях. В дополнение к Center Stage устройство оснащено сверхширокой фронтальной камерой в 12 МП, которая обеспечивает исключительное качество изображения для селфи и групповых снимков.
Напомним, что Ucom является официальным реселлером Apple в Армении, в центрах обслуживания абонентов которой всегда представлены новейшие продукты бренда.