Մինչև 300ԳԲ Ucom-ի «քայլող Wi-Fi»-ի հետ․ շատ լավ լուր uGo և uBox բաժանորդների համար
Մինչև մայիսի 1-ը «Յուքոմ»-ի շարժական ինտերնետ ծառայության uGo 3500, uGo 5500, uGo 7500 և uBox 12500 հետվճարային սակագնային պլաններին միացած առկա բաժանորդները կստանան ավելի մեծ ծավալով ինտերնետ ներառումներ սկսած հունիսի 1-ից:  Միևնույն ժամանակ, նոր բաժանորդները նույնպես հավելյալ ներառումներ, ինչպես նաև Wi-Fi մոդեմ ստանալու հնարավորություն ունեն ծառայությանը 12-ից 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում: Նոր առաջարկը հատկապես կգոհացնի «քայլող Wi-Fi» նախընտրող ճանապարհորդներին, ինչպես նաև նրանց, ովքեր ձանձրացել են գրասենյակի միապաղաղությունից և որոշել են Ժամանակ առ ժամանակ աշխատել բնության գրկում:
Նշենք, որ մասնավորապես uGo 3500-ի դեպքում բաժանորդները կստանան 40 ԳԲ նախկին 30 ԳԲ փոխարեն, uGo 5500-ի՝ 100 ԳԲ նախկին 70 ԳԲ փոխարեն, իսկ uGo 7500-ի բաժանորդները՝ 200 ԳԲ նախկին 100 ԳԲ փոխարեն։  uBox 12500-ի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 300 ԳԲ նախկին  130 ԳԲ փոխարեն։
«Այս առաջարկը մշակելիս կարևորել ենք նախ և առաջ մեր առկա բաժանորդներին, որոնք տևական ժամանակ է՝ օգտվում են հենց Յուքոմի շարժական ինտերնետից: Մինչև մայիսի 1-ը uGo սակագնային պլաններին միացած բոլոր առկա բաժանորդներն, առանց հավելյալ պարտավորության, յուրաքանչյուր ամիս  կստանան ինտերնետի ներառումներն արդեն ավելացված ծավալով», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ uFi շարժական ինտերնետի մոդեմը կարելի է ձեռք բերել 39 000 դրամով կամ 1 դրամով՝ ծառայությանը 18 ամսով միանալու դեպքում:

До 300 ГБ с «ходячим Wi-Fi» от Ucom: отличная новость для абонентов uGo и uBox
Подключившиеся до 1 мая к постоплатным тарифным планам услуги мобильного интернета uGo 3500, uGo 5500, uGo 7500 и uBox 12500 действующие абоненты Ucom с 1 июня будут получать больший объем вложений интернета. В то же время у новых абонентов тоже есть возможность получить дополнительные вложения, а также модем Wi-Fi, если они подпишутся на услугу сроком от 12 до 24 месяцев. Новое предложение особенно понравится путешественникам, предпочитающим «ходячий Wi-Fi», а также тем, кто устал от офисного однообразия и планирует время от времени поработать на природе.
Отметим, что, в частности, абоненты uGo 3500 получат 40 ГБ вместо прежних 30 ГБ, абоненты uGo 5500 — 100 ГБ вместо прежних 70 ГБ, а абоненты uGo 7500 — 200 ГБ вместо прежних 100 ГБ. Абоненты же uBox 12 500 будут ежемесячно получать по 300 ГБ вместо прежних 130 ГБ.
«При разработке этого предложения мы в первую очередь позаботились о наших действующих абонентах, четко понимая, что они уже продолжительное время пользуются мобильным интернетом от Ucom. До 1 мая все действующие абоненты, подключившиеся к тарифным планам uGo, без каких бы то ни было дополнительных обязательств ежемесячно будут получать вложения интернета в увеличенном объеме», - отметил Ара Хачатрян, генеральный директор компании Ucom.
Добавим, что модем мобильного интернета uFi можно приобрести за 39 000 драмов или 1 драм при подключении к услуге на 18 месяцев.