Մինչև 300ԳԲ Ucom-ի «քայլող Wi-Fi»-ի հետ․ շատ լավ լուր uGo և uBox բաժանորդների համար
Մինչև մայիսի 1-ը «Յուքոմ»-ի շարժական ինտերնետ ծառայության uGo 3500, uGo 5500, uGo 7500 և uBox 12500 հետվճարային սակագնային պլաններին միացած առկա բաժանորդները կստանան ավելի մեծ ծավալով ինտերնետ ներառումներ սկսած հունիսի 1-ից:  Միևնույն ժամանակ, նոր բաժանորդները նույնպես հավելյալ ներառումներ, ինչպես նաև Wi-Fi մոդեմ ստանալու հնարավորություն ունեն ծառայությանը 12-ից 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում: Նոր առաջարկը հատկապես կգոհացնի «քայլող Wi-Fi» նախընտրող ճանապարհորդներին, ինչպես նաև նրանց, ովքեր ձանձրացել են գրասենյակի միապաղաղությունից և որոշել են Ժամանակ առ ժամանակ աշխատել բնության գրկում:
Նշենք, որ մասնավորապես uGo 3500-ի դեպքում բաժանորդները կստանան 40 ԳԲ նախկին 30 ԳԲ փոխարեն, uGo 5500-ի՝ 100 ԳԲ նախկին 70 ԳԲ փոխարեն, իսկ uGo 7500-ի բաժանորդները՝ 200 ԳԲ նախկին 100 ԳԲ փոխարեն։  uBox 12500-ի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 300 ԳԲ նախկին  130 ԳԲ փոխարեն։
«Այս առաջարկը մշակելիս կարևորել ենք նախ և առաջ մեր առկա բաժանորդներին, որոնք տևական ժամանակ է՝ օգտվում են հենց Յուքոմի շարժական ինտերնետից: Մինչև մայիսի 1-ը uGo սակագնային պլաններին միացած բոլոր առկա բաժանորդներն, առանց հավելյալ պարտավորության, յուրաքանչյուր ամիս  կստանան ինտերնետի ներառումներն արդեն ավելացված ծավալով», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ uFi շարժական ինտերնետի մոդեմը կարելի է ձեռք բերել 39 000 դրամով կամ 1 դրամով՝ ծառայությանը 18 ամսով միանալու դեպքում:

Up to 300 GB with Ucom's Wi-Fi on the Go: Exciting News for uGo and uBox Subscribers
The existing subscribers of Ucom's mobile internet uGo 3500, uGo 5500, uGo 7500 and uBox 12 500 postpaid tariff plans, who joined one of these services by May 1, 2022 will be getting a bigger volume of the internet inclusions starting June 1, 2022. At the same time, the new subscribers also have the opportunity of getting both the additional megabytes, as well as a Wi-Fi modem, in case of subscribing to the offer for the period of 12 to 24 months. The new offer will be especially appealing to the travelers who prefer a “Wi-Fi on the go", as well as those who are tired of the office monotony and made up their minds to enjoy occasional working in nature.
Let us note that in particular, the subscribers of the uGo 3500 will be getting 40 GB instead of the previous 30 GB, subscribers of the uGo 5500: 100 GB instead of the previous 70 GB, and those of uGo 7500: 200 GB instead of the previous 100 GB. Meanwhile uBox 12 500 subscribers will receive 300 GB on a monthly basis instead of the previous 130 GB.
“When developing this offer, we first and foremost thought of our existing customers, who have been benefiting from the Ucom’s mobile internet service for quite a long time. All the existing subscribers of uGo tariff plans that joined the service until May 1st, 2022 will be receiving their monthly internet inclusions in an increased volume", said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add, that the uFi internet modem can be purchased at 39 000 drams or 1 dram in case of joining the service for a period of 18 months.