Նոր կինոալիքներ Ucom-ում և լավ լուր Unity տարիֆների բաժանորդների համար
«Յուքոմ» ընկերությունը Ucom հեռուստատեսային ծառայության բոլոր բաժանորդների համար ձեռք է բերել HD որակի երկու՝ «Киносерия» և «Киносвидание» վարկանշային կինոալիքների վերահեռարձակման իրավունքը։
Ավելին, Unity տարիֆի բաժանորդներն այսուհետ կստանան առավելագույն քանակությամբ ալիքներ դիտելու հնարավորություն ոչ միայն հիմնական հեռուստացույցով, այլ փաթեթում ներառված հավելյալ բոլոր հեռուստատեսային սարքերով։
«Այսուհետ մեր հեռուստատեսային ծառայությունից օգտվող Unity տարիֆի բաժանորդերն իրենց հավելյալ հեռուստաէկրաններով կարող են վայելել ոչ թե 139 բազմաժանր հեռուստաալիքների արտադրանքը, այլ հիմնական փաթեթով նախատեսված ամբողջ խմբաքանակը։ Սիրված հաղորդումներն ու ֆիլմերն այսուհետ հասանելի կլինեն ձեր տան ցանկացած անկյունում», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ «Киносерия» հեռուստաալիքով ցուցադրվում են աշխարհի առաջատար կինոարտադրողների կողմից ստեղծված հեռուստաֆիլմեր՝ պատմական, հոգեբանական և հետաքննական  դրամա ժանրերում, իսկ «Киносвидание» հեռուստաալիքը վստահաբար կգոհացնի սիրո պատմություններ և ռոմանտիկ կատակերգություններ նախընտրող բաժանորդներին:

Новые киноканалы в Ucom и хорошая новость для абонентов тарифов Unity
Для всех абонентов услуги Ucom ТВ компания Ucom приобрела право на ретрансляцию «Киносерии» и «Киносвидания»: двух рейтинговых киноканалов в формате HD.
Более того, абоненты тарифа Unity отныне получат возможность наслаждаться просмотром максимального количества телеканалов не только на основном телевизоре, но и на всех дополнительных телеэкранах, входящих в пакет.
«Отныне пользующиеся нашей телевизионной услугой абоненты тарифа Unity смогут насладиться просмотром телевизионной продукции не 139 многожанровых телеканалов на своих дополнительных телеэкранах, а полного перечня каналов, предусмотренного основным пакетом. Любимые шоу и фильмы отныне будут доступны в любом уголке Вашего дома», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян
Добавим, что по телеканалу «Киносерия» показывают телефильмы, созданные ведущими мировыми кинематографистами в жанрах исторической, психологической и детективной драмы, а телеканал «Киносвидание» непременно придется по вкусу тем абонентам, которые предпочитают любовные истории и романтические комедии.