Ավելի արագ ինտերնետ և 191 հեռուստաալիք Ucom-ի ֆիքսված կապի բոլոր բաժանորդներին
Մինչև 2021 թվականի հունվարի 31-ը Ucom ընկերության ֆիքսված ծառայությունների բաժանորդները կօգտվեն ավելի արագ ինտերնետից և կստանան առավելագույն քանակով հեռուստաալիքներ դիտելու հնարավորություն։ uNet ֆիքսված ինտերնետ ծառայության բոլոր բաժանորդներն առանց հավելյալ վճարի կօգտվեն ֆիքսված ինտերնետից մինչև 100 Մբ/վրկ բարձրացված արագությամբ լարով միանալու դեպքում։ uTV հեռուստատեսային ծառայության բոլոր բաժանորդներն էլ կկարողանան դիտել բոլոր 191 բազմաժանր հեռուստաալիքները, իսկ uMix և Triple Play փաթեթների բաժանորդները կվայելեն թե՛ ֆիքսված ինտերնետի բարձրացված արագությունը, և թե՛ առկա բոլոր հեռուստաալիքների ծրագրերն ու նախագծերը:
«Շնորհակալ ենք Ucom-ի բոլոր բաժանորդներին այս բարդ տարին մեր կողքին լինելու և բոլոր մարտահրավերները միասնական ջանքերով հաղթահարելու համար։ Թող տարեմուտը բարի ու խաղաղ լինի», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։

Более быстрый интернет и 191 телеканал для всех абонентов фиксированной связи Ucom
До 31 января 2021 года абоненты фиксированной связи Ucom воспользуются более быстрым интернетом и получат возможность смотреть максимальное количество телеканалов. Все абоненты услуги фиксированного интернета uNet без какой-либо дополнительной платы воспользуются фиксированным интернетом со скоростью до 100 Мб/сек при кабельном подключении. Абоненты же телевизионной услуги uTV смогут смотреть все многожанровыe телеканалы, общее число которых 191. Ну а абоненты пакетов uMix и Triple Play насладятся как увеличенной скоростью фиксированного интернета, так и просмотром программ и проектов всех доступных телеканалов.
«Мы благодарим всех абонентов Ucom за то, что они были рядом с нами в этот непростой год и за совместное преодоление всех сложных задач. Пусть грядущий год будет добрым и мирным», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.