Ucom-ի տեխնիկական աջակցությամբ կայացել է TOON EXPO 2023 ցուցահանդեսը
Մարտի 31-ից ապրիլի 2-ը Կ․Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում «Յուքոմ» ընկերության տեխնիկական աջակցությամբ կայացել է անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի միջազգային ամենամեծ ցուցահանդեսը Հայաստանում։
Արդեն երկրորդ տարին է՝ այցելուները հնարավորություն են ստացել ծանոթանալու 100-ից ավելի ընկերությունների առաջարկներին, որոնք ներկայացնում են կառուցապատման, ճարտարապետության ու նախագծման, վերանորոգման, ինտերիեր և էքստերիեր դիզայնի, անվտանգության համակարգերի, արևային էներգիայի մատակարարման և այլ հարակից ոլորտները։ Ցուցահանդեսին մասնակցել են ընկերություններ ինչպես Հայաստանից, այնպես էլ Վրաստանից, Պարսկաստանից, Ռուսաստանից և Գերմանիայից։
«Ucom-ի տեխնիկական թիմն ապահովել է անխափան և գերարագ ինտերնետ կապ Wi-Fi ցանցի միջոցով, որից օգտվել են ցուցահանդեսի բազմահազար այցելուներն ու հարյուրից ավելի մասնակիցները», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
«Ցուցահանդեսն այս տարի շատ ավելի հագեցած էր, թե՛ մասնակից բիզնեսների մասշտաբներով, և թե՛ այցելությունների ծավալով, ուստի մեզ  համար շատ կարևոր էր «Յուքոմ» ՓԲԸ-ի հետ համագործակցությունը և տեխնիկական հատվածի անխափան իրագործումը «Յուքոմ» ՓԲԸ-ի կողմից», - ասել է Toon Expo 2023 ցուցահանդեսի կազմակերպիչ ընկերության՝ Big Projects-ի հիմնադիր տնօրեն Համլետ Խնկոյանը։
Հիշեցնենք, որ նախորդ տարի TOON EXPO 2022-ի ցուցահանդեսի շրջանակներում ամրագրվել է ավելի քան 1000 բնակարան, իսկ երեք օրվա ընթացքում 20 հազար այցելու ծանոթացել է 150-ից ավելի մասնակից բիզնեսների առաջարկներին։

При техническом содействии Ucom состоялась выставка TOON EXPO 2023
С 31 марта по 2 апреля в спортивно-концертном комплексе имени К. Демирчяна при технической поддержке компании Ucom прошла крупнейшая в Армении международная выставка недвижимости и строительства.
Уже второй год подряд посетители имели возможность ознакомиться с предложениями более 100 компаний, представляющих сферы строительства, архитектуры и дизайна, ремонта, дизайна интерьеров и экстерьеров, систем безопасности, солнечной энергетики и других смежных областей. В выставке приняли участие компании из Армении, Грузии, Ирана, России и Германии.
«Техническая команда Ucom обеспечила бесперебойное и высокоскоростное подключение к интернету посредством сети Wi-Fi, которой воспользовались тысячи посетителей выставки и более ста ее участников», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
«Выставка в этом году была гораздо более насыщенной, как по масштабу бизнес-участникօո, так и по количеству посещений, поэтому для нас было очень важно сотрудничество с ЗАО «Юком» и организация со стороны компании бесперебойной работы сети», - отметил Гамлет Хнкоян, директор-основатель «Big Projects», компании-организатора выставки Toon Expo 2023.
Напомним, что в прошлом году в рамках выставки TOON EXPO 2022 было забронировано более 1000 квартир, а за три дня 20 000 посетителей ознакомились с предложениями более 150 компаний-участниц.