Ucom-ն առաջարկում է միանալ շարժական ինտերնետի նոր՝ uDrift 3500 սակագնային պլանին
«Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է միանալ շարժական ինտերնետի ծառայության նոր՝ uDrift 3500 կանխավճարային սակագնային պլանին և ամսական ընդամենը 3500 դրամի դիմաց ստանալ 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։
uDrift սակագնային պլաններից օգտվող առկա բաժանորդները uDrift 3500-ին միանալու համար իրենց շարժական մոդեմի ինտերֆեյսից կարող են հավաքել *111*6# կամ պարզապես 111 կարճ համարին ուղարկել «3500» SMS հաղորդագրությունը։ Ի դեպ, ներառումներն սպառելուց անմիջապես հետո կամ 30 օր վավերականության ժամկետի ավարտին  գիգաբայթերի փաթեթն ավտոմատ կերպով կվերաակտիվանա հաշվեկշռին բավարար գումար լինելու դեպքում։
«Թարմացված առաջարկն, ինչպես միշտ,  կհետաքրքրի հատկապես հայրենիք ժամանող մեր մտերիմներին, ինչպես նաև զբոսաշրջիկներին, որոնք միանալով շարժական ինտերնետի uDrift կանխավճարային սակագնային պլանին, կստանան շատ գիգաբայթեր շահավետ պայմաններով միայն այն ամիսներին, երբ ցանկանում են», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Հավելենք, որ առաջարկին միանալու և սակագնային պլանն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է այցելել Ucom-ի սպասարկման կենտրոններից մեկը։

Ucom предлагает подключиться к новому тарифному плану мобильного интернета uDrift 3500
Компания Ucom предлагает подключиться к новому предоплатному тарифному плану услуги мобильного интернета uDrift 3500 и получать 30 ГБ высокоскоростного интернета всего за 3500 драмов в месяц.
Текущие абоненты действующих по сей день тарифных планов uDrift для подключения к новому uDrift 3500 могут набрать *111*6# или просто отправить SMS-сообщение с текстом «3500» на короткий номер 111 с интерфейса своего мобильного модема. Кстати, сразу по исчерпании вложений или по окончании 30-дневного срока их действия пакет гигабайтов будет автоматически реактивирован при наличии достаточных средств на счету.
«Обновленное предложение, как всегда, особенно заинтересует наших близких, прибывающих сюда, на родину, а также туристов, которые, подключившись к предоплатному тарифному плану мобильного интернета uDrift, будут получать много гигабайтов на выгодных условиях только в те месяцы, когда пожелают», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Добавим, для того, чтобы подключиться к предложению и активировать тарифный план, необходимо посетить один из центров обслуживания абонентов Ucom.