Ucom-ն առաջարկում է անսահմանափակ ինտերնետ «քայլող Wi-Fi»-ով
Հունիսի 9-ից «Յուքոմ» ընկերության շարժական ինտերնետ ծառայության նոր՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանին 12 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն: Ավելին՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանին 18 ամսով բաժանորդագրվելու պարագայում, անսահմանափակ ինտերնետին ի լրումն բաժանորդները կկարողանան ձեռք բերել uFi Wi-Fi մոդեմն ընդամենը 1 դրամով:
«Այս առաջարկը կհետաքրքրի այն բոլոր մարդկանց, որոնք իրենց աշխատանքը կազմակերպում են ոչ միայն գրասենյակային տարածքներում, այլև սրճարաններում,  զբոսայգիներում, հանգստյան տներում  կամ ուղղակի բնության գրկում։ Անսահմանափակ ինտերնետի հնարավորությունը թույլ կտա, օրինակ, զբոսաշրջիկներին, վարորդներին, զբոսավարներին կամ երկրի ներսում պարբերաբար գործուղման մեկնողներին մնալ կապի մեջ իրենց մտերիմների հետ և կիսվել ճանապարհային տպավորություններով», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հիշեցնենք՝ uFi մոդեմը հնարավորություն է տալիս ինտերնետին միացնել մինչև 10 սարքավորում Wi-Fi-ի և 1 համակարգիչ USB լարի միջոցով, ինչը նշանակում է, որ դրան կարելի է միացնել ոչ միայն սմարթֆոններ, պլանշետներ ու նոթբուքներ, այլև 1 ստացիոնար համակարգիչ:

Ucom предлагает безлимитный интернет с «ходячим Wi-Fi»
С 9 июня абоненты получат возможность воспользоваться безлимитным интернетом при подключении к новому тарифному плану uGo Super 6500 услуги мобильного интернета сроком на 12 месяцев. Более того, при подписке на тарифный план uGo Super 6500 на 18 месяцев, в дополнение к безлимитному интернету, абоненты смогут приобрести Wi-Fi модем uFi всего за 1 драм.
«Это предложение заинтересует тех, кто организует свою работу не только в офисах, но и в кафе, парках, домах отдыха или просто на лоне природы. Безлимитный доступ к интернету позволит, например, туристам, водителям, гидам или людям, периодически выезжающим в командировки по стране, оставаться на связи со своими близкими и делиться дорожными впечатлениями», - отметил Ара Хачатрян, генеральный директор компании Ucom.
Напомним, что модем uFi позволяет подключить к интернету до 10 устройств посредством Wi-Fi и 1 компьютер через кабель USB, и это значит, что к нему можно подключать не только смартфоны, планшеты и ноутбуки, но и стационарный компьютер.