Unity՝ «Շնորհավո՜ր նոր տարիֆ». Ucom-ը հանդես է եկել բոլոր ժամանակների իր լավագույն առաջարկով
Ucom ընկերությունը հանդես է եկել նոր՝ Unity տարիֆով, որում միավորված են թե՛ ֆիքսված, թե՛ շարժական կապի ծառայություններն ամբողջ ընտանիքի համար։ Միանալով Unity տարիֆներին, բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կարող են ստանալ մինչև 400 Մբ/վրկ արագությամբ տան ինտերնետ, 200+ հեռուստաալիքներ, անսահմանափակ շարժական ինտերնետ, մինչև 6000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, Super Wi-Fi սարք և հատուկ սակագնով մինչև 4 հավելյալ Unity Super SIM-քարտեր՝ նոր տարիֆն ամբողջ ընտանիքով վայելելու համար։
«Unity տարիֆներն իրապես բոլոր ժամանակների մեր լավագույն առաջարկն են։ Մեր նոր և առկա բաժանորդների համար մենք միավորել ենք ֆիքսված և շարժական կապի այն բոլոր ծառայությունները, որոնք անհրաժեշտ են ցանկացած ընտանիքի։ Ընտրելով հենց ձեր ընտանիքին ամենահարմար տարիֆը՝ ամսական ընդամենը 8 000-ից 20 000 դրամի շրջանակներում Դուք ոչ միայն հնարավորություն ունեք ստանալու անսահմանափակ ինտերնետ և շատ րոպեներ, այլև տան ամենաարագ ինտերնետը, ամենաշատ հեռուստաալիքները, չհաշվել րոպեներն ու մեգաբայթերը և խնայել ընտանեկան բյուջեն։ Իսկ վճարումը կկատարեք մեկ միասնական հաշվով՝ պարզապես լիցքավորելով Ձեր Unity տարիֆի հիմնական հեռահամարը», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
«Unity տարիֆների առավելությունները շատ են։ Super Unity տարիֆներին միանալու դեպքում, օրինակ, բաժանորդները կստանան Super Wi-Fi սարք, որը 16 անգամ ավելի արագ ինտերնետ, 2 անգամ ավելի լայն ծածկույթ և 2 անգամ ավելի կայուն Wi-Fi է ապահովում ձեր տան ամեն սենյակում։ Իսկ ձեռք բերելով սուպեր տարիֆով SIM-քարտերը՝ Դուք նվեր կանեք ոչ միայն Ձեզ, այլև Ձեր մտերիմներին», - նշել է կոմերցիոն տնօրեն Արինա Առուստամյանը:
Նոր տարիֆները ներկայացված են մարզային՝ Unity 7000 և Unity 9000 տարբերակներով, ինչպես նաև «գին-որակ-ներառումներ» լավագույն համադրությամբ՝ Unity 8000, Unity 12 000, Super Unity 16 000 և Super Unity 20 000 տարբերակներով: Օրինակ՝ վճարելով ամսական ընդամենը 16 000 դրամ, Super Unity 16 000 տարիֆի բաժանորդները կստանան մինչև 300 Մբ/վրկ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ, Super Wi-Fi սարք, անսահմանափակ շարժական ինտերնետ, 3000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու, ինչպես նաև 180 րոպե տան հեռախոսից օգտվելու համար, 200+ հեռուստաալիք դիտելու և 4 Unity Super SIM-քարտ ձեռք բերելու հնարավորություն։ Ի դեպ, Unity Super SIM կանխավճարային քարտերը հասանելի են բացառապես Unity տարիֆներին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում։ Unity տարիֆից դուրս, օրինակ, Unity 1500 SIM-քարտի ամսավճարը 3000 դրամ է, իսկ Unity 3500-ի ամսավճարը՝ 5000 դրամ:
Հավելենք, որ մինչև 2022 թվականի հունվարի 31-ը Unity 12000 և Unity 9000 մարզային տարիֆներին բաժանորդագրվելու դեպքում գործում է հատուկ առաջարկ։ Դրա շրջանակներում Unity 12000 տարիֆով բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս, մինչև 2022 թվականի դեկտեմբերի 31-ը, կստանան անսահմանափակ ինտերնետ և 200+ հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն, որից հետո ամսական կստանան 30 ԳԲ ինտերնետ ու կդիտեն 150 TV ալիք։ Իսկ Unity 9000 մարզային տարիֆով բաժանորդները կունենան 200+ հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն, որից հետո կդիտեն 150-ը։

Unity: «С Новым тарифом»! Ucom представила свое лучшее предложение всех времен
Компания Ucom представила новый тариф Unity, который объединил в себе услуги как фиксированной, так и мобильной связи для всей семьи. Подключившись к тарифам Unity, абоненты каждый месяц смогут получать домашний интернет со скоростью до 400 Мбит/сек, 200+ телеканалов, безлимитный мобильный интернет, до 6000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, устройство Super Wi-Fi, а также до 4-х дополнительных Super SIM-карт Unity со специальным тарифом, чтобы воспользоваться новым предложением всей семьей.
«Тарифы Unity – действительно наше лучшее предложение всех времен. Для наших новых и действующих абонентов мы объединили все те услуги фиксированной и мобильной связей, которые необходимы каждой семье. Выбрав наиболее удобный тариф для своей семьи, всего в рамках от 8000 до 20 000 драмов в месяц, у Вас появляется возможность получить доступ не только к безлимитному интернету и множеству минут, но и самый быстрый интернет у себя дома, максимальное количество телеканалов, не считать ни минуты, ни мегабайты и сэкономить семейный бюджет. А оплату будете производить единым счетом, просто пополнив основной номер своего тарифа Unity», - сказал генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
«У тарифов Unity много преимуществ. Например, при подключении к тарифам Super Unity абоненты получат устройство Super Wi-Fi, которое обеспечивает в 16 раз более быстрый интернет, в 2 раза более широкое покрытие и в 2 раза более стабильный Wi-Fi в каждой комнате Вашего дома. А приобретя SIM-карты с супер тарифом, Вы сделаете подарок не только себе, но и своим близким», - отметила коммерческий директор компании Ucom Арина Арустамян.
Новые тарифы представлены в региональных версиях: Unity 7000 и Unity 9000,  а также в лучшем сочетании «цена-качество-вложения»: Unity 8000, Unity 12 000, Super Unity 16 000 и Super Unity 20 000. Например, заплатив всего 16000 драмов в месяц, абоненты тарифа Super Unity 16 000 получат фиксированный интернет со скоростью до 300 Мбит/сек, устройство Super Wi-Fi, безлимитный мобильный интернет, 3000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, а также 180 минут для звонков с домашнего телефона, возможность смотреть 200+ телеканалов и приобрести 4 Super SIM-карты Unity. При этом, предоплатные карты Unity Super SIM доступны исключительно при подключении к тарифам Unity на 12 месяцев. Вне тарифов Unity, например, ежемесячная плата за SIM-карту Unity 1500 составляет 3000 драмов, а ежемесячная плата за Unity 3500 составляет 5000 драмов.
Добавим, что при подключении к тарифам Unity 12000 и Unity 9000 Региональный до 31 января 2022 года, действует специальное предложение. В рамках этого предложения абоненты тарифа Unity 12000 будут получать безлимитный интернет и 200+ телеканалов ежемесячно, до 31 декабря 2022 года, после чего будут получать 30 ГБ интернета в месяц и смотреть 150 телеканалов. А у абонентов Unity 9000 Региональный будет возможность просмотра 200+ телеканалов, после чего они будут смотреть 150.