Ucom-ի Level Up բաժանորդներն անսահմանափակ կարող են դիտել uMediaroom շարժական TV-ն
Այսուհետ Ucom-ի ձայնային ծառայության Level Up կանխավճարային և հետվճարային սակագնային պլանների բոլոր բաժանորդները կարող են առանց մեգաբայթերի սպառման, անսահմանափակ դիտել 55 բազմաժանր հեռուստաալիքների արտադրանքը uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածի միջոցով։ Բացի այդ, uMediaroom-ի միջոցով կարելի է ամենուր և անսահմանափակ հետևել ամռան ամենակարևոր ֆուտբոլային իրադարձության՝ ԵՎՐՈ-2020-ի, բոլոր խաղերին։
«Ներբեռնելով uMediaroom հավելվածը՝ Դուք որպես Level Up-ի բաժանորդ, կարող եք ամենուր, առանց գիգաբայթեր հաշվելու դիտել Ձեր սիրելի հաղորդումները, ֆիլմերը, մուլտերը և այն ամենն, ինչ ցուցադրվում է 55 հեռուստաալիքների եթերում։ Այս առաջարկը հատկապես կհետաքրքրի մեր ֆուտբոլասեր բաժանորդներին, ովքեր այս ամռանը ցանկանում են համատեղել ԵՎՐՈ-2020-ի բոլոր խաղերի դիտումը և, օրինակ, ակտիվ հանգիստը բնության գրկում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Նշենք, որ uMediaroom-ը հասանելի է թե՛ iOS, թե՛ Android օպերացիոն համակարգերով աշխատող սմարթֆոնների համար։ Հավելվածի միջոցով հնարավոր է դիտել մինչև 2 օր առաջ հեռարձակված հաղորդումները (catch-up), ստեղծել նախընտրելի ալիքների ցանկ և տեղադրել հիշեցումներ սիրելի հաղորդումների համար։

Абоненты Level Up от Ucom могут безлимитно смотреть мобильное ТВ uMediaroom
Отныне все абоненты предоплатных и постоплатных тарифных планов Level Up услуги голосовой связи от Ucom могут без потребления мегабайтов и безлимитно смотреть производство 55 многожанровых телеканалов посредством приложения мобильного ТВ uMediaroom. Кроме того, uMediaroom позволит без ограничений и отовсюду следить за всеми матчами самого важного футбольного события лета – ЕВРО-2020.
«Скачав приложение uMediaroom, Вы, как абонент Level Up, сможете смотреть свои любимые программы, фильмы, мультфильмы и все, что транслируется в эфире 55 телеканалов везде, при этом без постоянного подсчета гигабайтов. Это предложение, в частности, заинтересует тех наших абонентов, которые увлекаются футболом, и хотели бы совместить просмотр всех игр ЕВРО-2020 этим летом и, к примеру, активный отдых на лоне природы», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Следует отметить, что мобильное приложение uMediaroom доступно для смартфонов, работающих как на операционной системе iOS, так и на Android. Посредством приложения можно смотреть программы 2-дневной давности (catch-up), создавать список предпочитаемых каналов, размещать напоминания о любимых программах.