uNet մարզային սակագնային պլանի առկա բաժանորդները կօգտվեն մինչև 4 անգամ ավելի արագ ինտերնետից
Այսուհետ Ucom ֆիքսված ինտերնետ ծառայության uNet մարզային սակագնային պլանի առկա բաժանորդները կօգտվեն մինչև 4 անգամ ավելի արագ ինտերնետից՝ վճարելով միևնույն ամսավճարը։ Պայմանագիրը չվերակնքած, սակայն ծառայությունից օգտվող մարզերի բնակիչները կստանան 12 Մբ/վրկ արագությամբ ինտերնետ լարով միանալու դեպքում նախկին 3 Մբ/վրկ փոխարեն։ Իսկ uNet մարզային սակագնային պլանին 18 ամսով միացած առկա բաժանորդները սովորական 6 Մբ/վրկ արագության փոխարեն նույնպես կստանան մինչև 12 Մբ/վրկ արագությամբ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն։
«Գործող ամսավճարով նոր արագություններից օգտվելու համար կարիք չկա վերակնքելու պայմանագիրը կամ որևէ կերպ ակտիվացնելու ծառայությունը։ Արագությունն ավելանալու է ավտոմատ կերպով», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ առաջարկը լրամշակված է բացառապես մարզերում բնակվող առկա Ucom բաժանորդների համար։ Տվյալ պահին այն գնի և որակի լավագույն համադրությունն է ֆիքսված կապի տեղական շուկայում։

Current uNet Regional Tariff Plan Subscribers to Benefit from up to 4 Times Faster Internet
From now on, the existing subscribers of Ucom’s fixed internet service’s uNet Regional tariff plan will benefit from up to 4 times faster internet while paying the same monthly fee. Residents of the regions that have not renewed the contract, but still use the service, will get 12 Mbps internet via cable connection instead of the previous 3 Mbps. And the existing subscribers who have joined the uNet Regional tariff plan for 18 months will also have the opportunity to benefit from the internet with the speed of up to 12 Mbps instead of the regular 6 Mbps.
"To benefit from the new speeds with the current monthly fee, there is no need to renew the contract or activate the service in any way. The speed will be adjusted automatically, " said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add that the offer has been amended exclusively for the existing Ucom subscribers living in the regions. At the moment it is the best combination of price and quality in the local fixed services market.