uNet մարզային սակագնային պլանի առկա բաժանորդները կօգտվեն մինչև 4 անգամ ավելի արագ ինտերնետից
Այսուհետ Ucom ֆիքսված ինտերնետ ծառայության uNet մարզային սակագնային պլանի առկա բաժանորդները կօգտվեն մինչև 4 անգամ ավելի արագ ինտերնետից՝ վճարելով միևնույն ամսավճարը։ Պայմանագիրը չվերակնքած, սակայն ծառայությունից օգտվող մարզերի բնակիչները կստանան 12 Մբ/վրկ արագությամբ ինտերնետ լարով միանալու դեպքում նախկին 3 Մբ/վրկ փոխարեն։ Իսկ uNet մարզային սակագնային պլանին 18 ամսով միացած առկա բաժանորդները սովորական 6 Մբ/վրկ արագության փոխարեն նույնպես կստանան մինչև 12 Մբ/վրկ արագությամբ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն։
«Գործող ամսավճարով նոր արագություններից օգտվելու համար կարիք չկա վերակնքելու պայմանագիրը կամ որևէ կերպ ակտիվացնելու ծառայությունը։ Արագությունն ավելանալու է ավտոմատ կերպով», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ առաջարկը լրամշակված է բացառապես մարզերում բնակվող առկա Ucom բաժանորդների համար։ Տվյալ պահին այն գնի և որակի լավագույն համադրությունն է ֆիքսված կապի տեղական շուկայում։

Текущие абоненты тарифного плана uNet Региональный воспользуются до 4 раз более быстрым интернетом
Отныне текущие абоненты тарифного плана услуги фиксированного интернета от Ucom uNet Региональный воспользуются до 4 раз более быстрым интернетом, выплачивая ту же ежемесячную плату. Жители регионов, не продлившие договор, но пользующиеся услугой, при кабельном подключении получат интернет со скоростью в 12 Мб/сек вместо прежних 3 Мб/сек. А текущие абоненты, подключившиеся к тарифному плану uNet Региональный на 18 месяцев, вместо обычной скорости в 6 Мб/сек тоже получат возможность воспользоваться интернетом со скоростью до 12 Мб/сек.
«Для того, чтобы воспользоваться новыми скоростями при текущей абонентской плате, нет необходимости продлевать договор или каким-либо образом активировать услугу. Скорость увеличится автоматически», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян
Добавим, что предложение улучшено исключительно для проживающих в регионах текущих абонентов Ucom. На данный момент это лучшее сочетание цены и качества на местном рынке фиксированной связи.