Ucom TV-ի բոլոր բաժանորդներն առանց հավելյալ վճարի կդիտեն «Ֆիլմերի», «Մանկական» և «Ուսուցողական» թեմատիկ փաթեթների ալիքները
04/05/2020
Մինչև մայիսի 14-ը Ucom հեռուստատեսային ծառայության ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր բաժանորդներն առանց հավելյալ վճարի կարող են դիտել «Ֆիլմերի», «Մանկական» և «Ուսուցողական» թեմատիկ փաթեթներում ներառված բոլոր հեռուստաալիքները։ Բացառություն են կազմում uTV Box և uTV Box մարզային փաթեթների բաժանորդները:
«Ucom-ն ամեն ինչ անում է բնականոն աշխատանքի շարունակականությունը և մեր բաժանորդների համար առցանց կրթության հնարավորությունն ապահովելու համար։ Մենք կարևորում ենք որակյալ տեսաբովանդակությունը, այդ իսկ պատճառով արտակարգ դրության պայմաններում առաջարկում ենք մասնավորապես երեխաների հետ դիտել մանկական և ուսուցողական ալիքներ առանց որևէ հավելավճարի», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Սերգեյի Խաչատրյանը։
Հիշեցնենք նաև, որ uTV-ի տեսավարձույթ  բաժնում (VoD) Ucom-ն ավելացրել է անվճար բաժին, որտեղ ներառված են ընտանեկան, կատակերգական ֆիլմեր և մուլտֆիլմեր փոքրերի համար:

Все абоненты Ucom ТВ будут бесплатно смотреть каналы из тематических пакетов «Фильмы», «Детские» и «Образовательные»
04/05/2020
До 14 мая абоненты телевидения от Ucom, являющиеся физическими лицами, без какой-либо дополнительной платы смогут смотреть все телеканалы, включенные в тематические пакеты «Фильмы», «Детские» и «Образовательные».  Исключение составляют абоненты uTV Box и uTV Box региональный.
«Ucom делает все возможное для обеспечения продолжительности работ и возможности онлайн-обучения для наших абонентов. Мы высоко ценим качественный видео-контент - именно по этой причине в условиях чрезвычайного положения без какой-либо дополнительной платы предлагаем смотреть детские и обучающие каналы со своими детьми», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Сергеевич Хачатрян.
Напомним также, что в разделе «Видеопрокат» (VoD) от Ucom была добавлена папка с бесплатным контентом, включающим семейные, комедийные фильмы и мультфильмы для детей.