Ucom-ը գործարկեց iPhone-ների թարմացման հնարավորությունը
Այսուհետ Apple ընկերության պաշտոնական գործընկեր Ucom ընկերութունը հնարավորություն է տալիս իր այն բաժանորդներին, ովքեր վերջին 6-18 ամսվա ընթացքում Ucom-ից ձեռք են բերել iPhone սմարթֆոններ, նորացնել դրանք:
Առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է հանդիսանալ Ունիվերսալ, Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների կամ Ամսական բաժանորդագրությունների առնվազն 1 տարվա բաժանորդ: Բաժանորդները կկարողանան հանձնել հին iPhone-ը և ձեռք բերել նորը բացառապես Ucom ընկերության Հյուսիսային պողոտայում գտնվող վաճառքի և սպասարկման  կենտրոնում։ Թարմացման  ենթակա iPhone-ի արժեքը կորոշվի գործարքի ժամանակ։
«Ուրախ եմ, որ կարող ենք Ucom ընկերության բաժանորդներին առաջարկել նոր ծառայություններ ու նոր հնարավորություններ, որոնք մինչ այդ հասանելի չէին հայաստանյան սպառողներին։ iPhone-ը թարմացնելու հնարավորությունը համաշխարհային լայն տարածում ունի և անպայման պետք է իրականացվեր նաև մեր ընկերության կողմից», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ առաջարկը հասանելի է միայն ֆիզիակական անձանց, իսկ այլ մանրամասներին հնարավոր է ծանոթանալ այս հղումով։

Ucom предоставляет возможность обновления iPhone-ов
Отныне являющаяся официальным партнером компании Apple компания Ucom предоставляет возможность тем своим абонентам, которые в течение последних 6-18 месяцев приобрели смартфоны iPhone в центрах обслуживания абонентов Ucom, обновить их.
Для того, чтобы воспользоваться предложением необходимо в течение как минимум 1 года являться абонентом тарифного плана Универсал, Универсал Плюс, либо Ежемесячной подписки. Абоненты смогут сдать свой старый iPhone и приобрести новый исключительно из центра обслуживания абонентов Ucom, расположенного на Северном проспекте. Стоимость подлежащего обновлению iPhone-а будет определена во время сделки.
«Рад, что мы можем предложить абонентам компании Ucom новые услуги и новые возможности, которые до этого не были доступны армянскому потребителю. Возможность обновления iPhone-а широко распространена в мире и не могла не быть реализованной нашей компанией тоже», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что предложением могут воспользоваться только физические лица, а другие детали доступны по этой ссылке.