Ucom-ն առաջարկում է հետևել սպորտային իրադարձություններին Setanta հեռուստաալիքներով
Մինչև սեպտեմբերի 15-ը U!TV բոլոր բաժանորդներն, անկախ բաժանորդագրության փաթեթների տեսակից, հնարավորություն ունեն դիտելու Setanta Sports HD և Setanta Sports Plus HD սպորտային հեռուստաալիքները։
139-րդ կոճակը սեղմելիս սպորտի սիրահարները կմիանան Setanta Sports HD հեռուստաալիքին, որտեղ շուրջօրյա հեռարձակվող եթերացանկում ներառված են ֆուտբոլի Իսպանիայի, Իտալիայի, Ֆրանսիայի, Շոտլանդիայի առաջնությունները, հոկեյի NHL առաջնությունը, «UFC մարտեր առանց կանոնների» մենամարտերը, սպորտային վավերագրական ֆիլմեր ու հաղորդաշարեր, բոքս:
138-րդ կոճակը սեղմելիս ֆուտբոլասերներն ու սպորտի սիրահարները կմիանան Setanta Sports Plus HD հեռուստաալիքին, որտեղ շուրջօրյա հեռարձակվող եթերացանկում ներառված են ֆուտբոլի Իտալիայի, Գերմանիայի առաջնությունները, Անգլիայի գավաթի, Անգլիայի լիգայի գավաթի խաղերը,  հոկեյի NHL առաջնությունը, խառը ոճի մենամարտերը, բասկետբոլի NBA առաջնությունը, Ֆորմուլա 1-ի ավտոմրցաշարը, բոքս, «UFC Մարտեր առանց կանոնների» մենամարտերի հեռարձակումը, սպորտային հաղորդաշարեր:
Վերոնշյալ երկու հեռուստաալիքները տարվա կտրվածքով ներկայացնում են ավելի քան 1000 սպորտային միջոցառում որոնց թվում վերոնշյալ ծրագրերից զատ տեղ են գտել նաև ֆուտբոլի Բելգիայի առաջնությունը, Formula E-ի,  Top 14 ռեգբիի, թենիսի ATP 250 և Մաստեր սերիայի հանդիպումները:
Հավանելու դեպքում հեռուստադիտողները կարող են ավելացնել հեռուստաալիքներն իրենց ալիքների հիմնական ցանկում։

Ucom предлагает смотреть спортивные состязания на телеканалах Setanta
До 15 сентября все абоненты U!TV, вне зависимости от типа подписки, имеют возможность просмотра спортивных телеканалов Setanta Sports HD и Setanta Sports Plus HD.
При нажатии на кнопку 139 любители спорта подключатся к телеканалу Setanta Sports HD, 24-часовая трансляция которого включает футбольные чемпионаты Испании, Италии, Франции, Шотландии, матчи НХЛ, бои без правил UFC, документальные спортивные фильмы и телепередачи, бокс.
А при нажатии на кнопку 138 любители спорта и футбола подключатся к телеканалу Setanta Sports Plus HD, 24-часовая трансляция которого включает футбольные чемпионаты  Италии, Германии, кубок Англии, матчи кубка Английской лиги, матчи НХЛ, бои в смешанном стиле, баскетбольные игры NBA, гонки «Формулы-1», бокс, бои без правил UFC, спортивные телепрограммы.
Вышеупомянутые два телеканала в течение года представляют свыше 1000 спортивных мероприятий, включая матчи Бельгийской футбольной лиги, соревнования по Формуле E, Top 14 регби, тенис ATP 250 и встречи Мастер серии.
Зрители смогут добавить указанные телеканалы в свой основной список каналов в случае, если им понравится предложенный контент.