Գոլֆի առաջնությունում հաղթող ճանաչված UcomPremier բաժանորդը Ֆրանսիայում կդիտի «Open de France»-ը
Մայիսի 27-ից հունիսի 18-ը Ucom ընկերությունն «Արարատ» գոլֆ ակումբի հետ համատեղ հատուկ UcomPremier բաժանորդների համար կազմակերպում է Գոլֆի առաջնություն: Հաղթողը հնարավորություն կունենա ներկա գտնվելու հունիսի 29-ից հուլիսի 2-ը Ֆրանսիայում կայանալիք «Open de France» գոլֆի միջազգային հեղինակավոր մրցաշարին:
UcomPremier ծրագրի նպատակն է բացառիկ ուշադրության արժանացնել ընկերության ամենահավատարիմ բաժանորդներին, ովքեր ավելի քան 12 ամիս եղել են Ucom-ի բաժանորդ` մշտապես օգտվելով ընկերության ձայնային կամ շարժական ինտերնետ ծառայություններից:
«Շնորհակալություն մեր ընկերության հավատարիմ ու շատ կարևոր բաժանորդներին մեր ծառայություններից օգտվելու համար: Այս մրցաշարը մեր ընկերության երախտագիտության դրսևորումներից է իր Premier բաժանորդների նկատմամբ», - ասել է Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Ի դեպ, մինչ մրցաշարը կլինեն հատուկ դասընթացներ նրանց համար, ովքեր դեռ չգիտեն գոլֆ խաղալ, իսկ նրանք, ովքեր արդեն խաղում են, հնարավորություն կունենան կատարելագործելու իրենց հմտությունները: Նշենք նաև, որ UcomPremier բաժանորդներն ստանում են մի շարք առավելություններ Ucom-ի ծառայություններից, խորհրդատվությունից, սպասարկումից օգտվելու ժամանակ, ինչպես նաև օգտվում են մի շարք բացառիկ հնարավորություններից, որոնք առաջարկում են Ucom-ի գործընկեր կազմակերպությունները:

UcomPremier Subscriber Announced as a Winner of Golf Tournament Will Watch “Open de France” in France
29/05/2017
From May 27 to June 18, 2017 Ucom, jointly with “Ararat” Golf Club, is organizing a Golf Tournament specially for its UcomPremier subscribers. The winner of the tournament will have the chance to be present at the famous “Open de France” International Golf Tournament to be held in France from June 29 to July 2.
The aim of UcomPremier program is to offer exclusive treatment to the most loyal customers of Ucom, who’ve been with Ucom for more than 12 months and have been always using Ucom voice and mobile internet services.
“Thank you to all our loyal and very important customers for using our services. This program is an illustration of our gratitude to our Premier subscribers,” said Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
By the way, before the tournament special courses will be held for those participants, who don’t know how to play golf, and those, who already know, will have a chance to practise. It’s also worth noting that UcomPremier subscribers benefit from many advantages when using Ucom services, getting consultation or service, as well as enjoy a number of exclusive benefits offered by Ucom partners.