Գոլֆի առաջնությունում հաղթող ճանաչված UcomPremier բաժանորդը Ֆրանսիայում կդիտի «Open de France»-ը
Մայիսի 27-ից հունիսի 18-ը Ucom ընկերությունն «Արարատ» գոլֆ ակումբի հետ համատեղ հատուկ UcomPremier բաժանորդների համար կազմակերպում է Գոլֆի առաջնություն: Հաղթողը հնարավորություն կունենա ներկա գտնվելու հունիսի 29-ից հուլիսի 2-ը Ֆրանսիայում կայանալիք «Open de France» գոլֆի միջազգային հեղինակավոր մրցաշարին:
UcomPremier ծրագրի նպատակն է բացառիկ ուշադրության արժանացնել ընկերության ամենահավատարիմ բաժանորդներին, ովքեր ավելի քան 12 ամիս եղել են Ucom-ի բաժանորդ` մշտապես օգտվելով ընկերության ձայնային կամ շարժական ինտերնետ ծառայություններից:
«Շնորհակալություն մեր ընկերության հավատարիմ ու շատ կարևոր բաժանորդներին մեր ծառայություններից օգտվելու համար: Այս մրցաշարը մեր ընկերության երախտագիտության դրսևորումներից է իր Premier բաժանորդների նկատմամբ», - ասել է Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Ի դեպ, մինչ մրցաշարը կլինեն հատուկ դասընթացներ նրանց համար, ովքեր դեռ չգիտեն գոլֆ խաղալ, իսկ նրանք, ովքեր արդեն խաղում են, հնարավորություն կունենան կատարելագործելու իրենց հմտությունները: Նշենք նաև, որ UcomPremier բաժանորդներն ստանում են մի շարք առավելություններ Ucom-ի ծառայություններից, խորհրդատվությունից, սպասարկումից օգտվելու ժամանակ, ինչպես նաև օգտվում են մի շարք բացառիկ հնարավորություններից, որոնք առաջարկում են Ucom-ի գործընկեր կազմակերպությունները:

Признанный победителем в состязании по гольфу абонент UcomPremier посетит «Open de France» во Франции
29/05/2017
С 27 мая по 18 июня компания Ucom совместно с гольф-клубом “Арарат” специально для абонентов UcomPremier организует состязание по гольфу. Победитель будет иметь возможность присутствовать на престижном международном турнире «Open de France», который пройдет во Франции с 29 июня по 2 июля.
Целью программы UcomPremier является проявление исключительного внимания к нашим самым лояльным абонентам, которые являются абонентами Ucom более 12 месяцев, постоянно пользуясь предоставляемой нами голосовой или мобильной интернет-связью.
«Мы благодарны преданным и очень важным для нашей компании абонентам за то, что используют наши услуги. Этот турнир является одним из проявлений благодарности нашей компании в адрес своих абонентов Premier», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
До турнира будут организованы специальные занятия для тех, кто не умеет играть в гольф, а те, кто поднаторел в этой игре, смогут потренироваться и улучшить свои навыки. Отметим также, что абоненты UcomPremier получают ряд преимуществ во время использования услуг Ucom, при получении консультаций и во время обслуживания, а также могут воспользоваться рядом исключительных возможностей, предлагаемых со стороны наших партнеров.