Ucom-ը ներկայացնում է նոր U! կանխավճարային սակագնային պլաններ
Ucom ընկերությունը ներկայացնում է նոր կանխավճարային սակագնային պլաններ՝ հարմար բոլոր նախասիրություններին:
Միացե´ք U!1000, U!1500, U!2000 կամ U!3000 կանխավճարային սակագնային պլաններից որևէ մեկին և ամեն ամիս ստացեք շատ րոպեներ Ucom շարժական կամ տեղական բոլոր ցանցեր զանգելու, շատ ՄԲ-եր շարժական ինտերնետից օգտվելու և շատ SMS-ներ տեղական բոլոր համարներին ուղարկելու համար:
«Այս առաջարկը շատ հարմար է բոլոր նրանց համար, ովքեր չեն ցանկանում ավելորդ անգամ անհանգստանալ, թե որ ուղղությամբ են զանգահարում կամ որքան շարժական ինտերնետ են օգտագործում: Պետք է ուղղակի հիշել ամսական փաթեթի գումարը և ազատ շփվել: Այս սակագնային պլանները հարմար են ինչպես ցանցի ներսում, այնպես էլ ցանցից դուրս խոսելու համար», - նշեց Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Միանալով U!1500 սակագնային պլանին՝ բաժանորդները կստանան 100 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր և Արցախ, 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ, ինչպես նաև 150 SMS: U!2000 սակագնային պլանին միանալիս` բաժանորդները կստանան 150 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր և Արցախ, 1,5 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ և 200 SMS : U!3000 սակագնային պլանի դեպքում բաժանորդները կստանան 200 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր և Արցախ, 3 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ և 300 SMS: Իսկ եթե հիմնականում զանգում եք Ucom շարժական համարներին, ապա Ձեզ ավելի հարմար է U!1000 սակագնային պլանը, որի հետ ամեն ամիս կստանաք 1000 րոպե Ucom շարժական ցանցում, 100 SMS, ինչպես նաև 100 ՄԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ: Ավելին, ներառված րոպեները սպառելուց հետո մինչև ներառումների վավերականության ժամկետի ավարտը Ucom շարժական համարներին կարող եք զանգել 0 դրամ/րոպե սակագնով:
U! 3000 սակագնային պլանը նախատեսված է նրանց համար, ովքեր ավելի շատ են օգտվում շարժական ինտերնետից: Իսկ U!1000 սակագնային պլանը հարմար է Ucom շարժական ցանցեր զանգելու համար»:
U! սակագնային պլանները հարմար են և պարզ: Ցանկացած պահի կարող եք Ձեր սակագնային պլանը փոխարինել մյուսով` պարզապես հավաքելով նախընտրած սակագնային պլանին անցնելու կոդը:
Սակագնային պլանի ներառումները վավեր կլինեն 30 օր: Դրանք ամեն անգամ ավտոմատ կվերաակտիվանան 30 օրն ավարտվելուց հետո:

Ucom представляет новые предоплатные тарифные планы U!
Компания Ucom представляет новые предоплатные тарифные планы, удобные для людей с любыми предпочтениями.
Подключайтесь к одному из предоплатных тарифных планов U!1000, U!1500, U!2000 или U!3000 и каждый месяц получайте множество минут для звонков в мобильной сети Ucom или во все местные сети, множество МБ-ов мобильного интернета и множество SMS-сообщений для отправки на все местные номера.
«Данное предложение крайне выгодно для всех тех, кто не желает лишний раз беспокоиться о том, по какому направлению они звонят или сколько мобильного интернета используют. Необходимо просто запомнить сумму ежемесячного пакета вложений и спокойно общаться. Эти тарифные планы удобны как для общения внутри сети, так и вне ее», - отметил директор компании Ucom Айк Есаян.
Подключившись к тарифному плану U!1500 абоненты получат 100 минут во все местные сети и в Арцах, 1 ГБ высокоскоростного интернета, а также 150 SMS-сообщений. При подключении на тарифный план U!2000  абоненты получат 100 минут во все местные сети и в Арцах, 1,5 ГБ высокоскоростного интернета, а также 200 SMS-сообщений. В случае с тарифным планом U!3000 абоненты получат 200 минут во все местные сети и в Арцах, 3 ГБ высокоскоростного интернета и 300 SMS-сообщений. Если же Вы в основном звоните на мобильные номера Ucom, то Вам наиболее подойдет тарифный план U!1000, с которым Вы ежемесячно сможете получать 1000 минут внутри мобильной сети Ucom, 100 SMS-сообщений, а также 100 МБ высокоскоростного интернета. Более того, по исчерпании вложенных минут и до конца срока действия вложений Вы сможете звонить на мобильные номера Ucom по цене в 0 драмов/минуту.
Тарифный план U! 3000 рассчитан на тех, кто в основном использует мобильный интернет. А тарифный план U!1000 удобен для звонков внутри мобильной сети Ucom.
Тарифные планы U! удобны и просты. В любой момент Вы сможете заменить свой тарифный план на какой-либо другой, просто набрав код перехода на предпочитаемый Вами тарифный план.
Вложения тарифного плана будут действительны в течение 30 дней. Они каждый раз будут автоматически обновляться по истечении срока в 30 дней.